Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Colleen Hoover

„Nėra blogų žmonių. Mes visi esame tik žmonės, kurie kartais daro blogus dalykus.“

Colleen Hoover (g. 1979) – amerikiečių romanų ir jaunimo literatūros autorė, „New York Times“ bestselerių autorė, dvidešimt dviejų romanų ir novelių autorė. Ji geriausiai žinoma dėl 2016 m. romano „Mes dedame tašką“. Daugelį savo kūrinių ji išleido pati, kol juos ėmė leisti leidyklos. Dabar autorės kūrinius leidžia leidyklos „Montlake Romance“, „Grand Central Publishing“, „Atria Books“. Nuo 2022 m. spalio mėnesio C. Hoover yra pardavusi daugiau nei 20 milijonų knygų. Antrasis į lietuvių kalbą išverstas jos kūrinys – „Ką praleidau, kol miegojai“.

Išdėstymas:

Colleen Hoover

11,70€

„– Kokia jūsų tobulos santuokos paslaptis? Senolis pasilenkė ir labai rimtai į mane pažvelgė. – Mūsų santuoka nebuvo tobula. Jokia santuoka nėra tobula. Buvo laikai, kai ji beveik nuleido rankas. Ir dar daugiau kartų aš buvau netekęs vilties. Mūsų santuokos ilgaamžiškumo paslaptis yra niekada nepasiduoti abiem vien..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Colleen Hoover

15,90€

Dažniausiai mus skaudina tie, kuriuos mylime labiausiai.Lilės vaikystė nebuvo lengva: visų gerbiamoje mažo miestelio šeimoje dėl smurtaujančio tėvo virė tikras pragaras, todėl Bostonas tapo jos išsilaisvinimu. Tėvui mirus, nedidelį palikimą ji panaudoja savo svajonei įgyvendinti – atidaro netradicinę gėlių parduotuvę. Darbų sūkury į gyvenimą įsiver..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Colleen Hoover

10,99€

Garsiosios „The New York Times“ bestselerių autorės Colleen Hoover romanas, kuris rado kelią į tūkstančių skaitytojų širdis visame pasaulyje. 2016 m. ši knyga taip pat buvo pripažinta geriausia savo žanro kategorijoje. Romane „Mes dedame tašką“ pasakojama apie merginą vardu Lilė, kurios gyvenimas buvo gana sudėtingas - visą vaikystę dėl smurta..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Colleen Hoover

15,90€

„Dabar suprantu, kad sunkiausi sprendimai kartais atneša geriausių pokyčių.“Lilė ir buvęs jos vyras Railis pagaliau susitarė dėl dukrelės Emerson priežiūros. Nors išsiskyrę, jie vis dar susitinka beveik kasdien, ir Lilę kaskart apima baimė: nejaugi ji taip niekad ir nepatirs, kas yra tikroji laisvė ir laimė? Tačiau vieną rytą gatvėje ji netikėtai s..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Colleen Hoover

15,13€

„Taip jau nutinka, kai patiri patį didžiausią sielvartą. Ieškai tokių kaip tu... labiau nenusisekusių nei tu... ir naudojiesi jais, kad po tų siaubingų dalykų, kuriuos išgyvenai, pasijustum bent krislą geriau.“Pastarieji keli mėnesiai jaunai rašytojai Luenai Ešli buvo nelengvi: ji neteko motinos, sąskaitoje liko vos keli doleriai, o ant nuomojamo b..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1979 m. gruodžio 11 d. Sulphur Springs, Teksase, JAV.

Baigė Saltillo vidurinę mokyklą, Teksaso A&M universitetą.

2000 m. susituokė su William Heath Hoover. Pora susilaukė trijų vaikų: Cale, Beckham, Levi.

2015 m. Colleen su šeima įkūrė labdaros prenumeratos paslaugą ir knygyną „The Bookworm Box“. Tai – prenumeratos paslauga, suteikianti skaitytojams įdomią galimybę kiekvieną mėnesį paštu gauti pasirašytus romanus iš viso pasaulio autorių. Visas prenumeratos paslaugos pelnas kiekvieną mėnesį skiriamas įvairioms labdaros organizacijoms. Iki šiol „The Bookworm Box“ paaukojo daugiau nei 1 000 000 JAV dolerių, kad padėtų tiems, kuriems reikia pagalbos.

2015 m. Colleen romanas „Confess“ laimėjo „Goodreads Choice“ apdovanojimą už geriausią romaną. Romanas buvo ekranizuotas kaip serialas ir yra prieinamas „Prime Video“ per „Amazon“ ir „iTunes“. Seriale pagrindinius vaidmenis atlieka Katie Leclerc ir Ryanas Cooperis.

2016 m. pasirodė „Mes dedame tašką“, taip pat pelnęs geriausio romano apdovanojimą. 

2017 m. jos knyga „Without Merit“ laimėjo geriausio romano apdovanojimą.

Kūrybos bruožai

C. Hoover knygos yra įvairesnės nei daugelio bestseleriais tapusių rašytojų kūryba. Ji yra parašiusi romanų jaunimui, romantinių komedijų, istorijų apie vaiduoklius, gotikinių įtempto siužeto romanų, probleminių romanų, kuriuose nagrinėjamos tokios sudėtingos bėdos kaip smurtas šeimoje ir seksualinė prievarta prieš vaikus, ir erotinių romanų. Vienokio ar kitokio pobūdžio romantinės istorijos vaidina svarbų vaidmenį kiekvienoje Hoover knygoje.

Dėl Hoover veikėjų paprastumo su jais lengva susitapatinti, o dėl sklandžios prozos jos romanus lengva perskaityti per dieną ar dvi. Juose gausu klišių, o tai nebūtinai yra trūkumas romantinėje literatūroje, kur pažįstamų priemonių naudojimas yra paguodžiantis. Tai taip pat patinka žmonėms, kurie laiko save neskaitančiais, nes jiems trūksta kantrybės ar susidomėjimo literatūrine proza. Hoover niekada nešvaisto žodžių, kad sukurtų vietos ar atmosferos pojūtį. Jos romano veiksmas gali vykti Bostone, San Franciske ar Niujorko valstijoje – šios vietos pasirinktos tarsi atsitiktinai ir minimaliai tyrinėjant.