Mes dedame tašką

Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 368
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9789955239970

Knygos „Mes dedame tašką “ aprašymas

Garsiosios „The New York Times“ bestselerių autorės Colleen Hoover romanas, kuris rado kelią į tūkstančių skaitytojų širdis visame pasaulyje. 2016 m. ši knyga taip pat buvo pripažinta geriausia savo žanro kategorijoje. 

Romane „Mes dedame tašką“ pasakojama apie merginą vardu Lilė, kurios gyvenimas buvo gana sudėtingas - visą vaikystę dėl smurtaujančio tėvo namuose patyrė tikrą pragarą, nuo kurio teko laisvintis išvykstant į Bostoną. Gyvenimas susiklosto taip, jog ji išpildo savo svajonę ir įkuria nuosavą gėlių parduotuvę. Tuomet ją aplanko meilė... 

Tačiau ar Lilė tikrai laiminga? Ji suabejoja savo jausmas netikėtai į jos gyvenimą grįžus pirmajai meilei Etlasui, kuris buvo jos vienintelė paguoda po tėvo išpuolių. 

Drąsus, bet kartu ir jautrus Colleen Hoover romanas „Mes dedame tašką“ pasakoja širdį draskančią istoriją, kuri atskleidžia ir naujas rašytojos kūrybos spalvas. Svajinga romantika pinasi su žemiškais ir tikroviškais charakteriais, todėl knyga sužavės įvairaus tipo skaitytojus. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti