Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Inga Narijauskienė

Išdėstymas:
elakcija

Inga Narijauskienė

24,27€

Terapinės pasakos apie Pelėdą Drūliją – tai linksmos istorijos, kurios padeda įvykti patiems tikriausiems STEBUKLAMS!!! Juk tų stebuklų auginant vaikus prireikia KASDIEN – nuolat kyla įvairių iššūkių ir klausimų, pavyzdžiui:● kaip elgtis, kai vaikui nuobodu ir jis nežino, ką daryti?..● kaip padėti vaikui, kai jis neturi ūpo? kai jo nuotaika visai p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Inga Narijauskienė

21,12€

Terapinės pasakos – fantastiškas išradimas! Tai smagios istorijos, kuriose tarp eilučių slypi mažiesiems klausytojams skirtos žinutės. Jos stebuklingai lengvai pasiekia vaikų galveles bei širdeles ir yra gerokai patrauklesnės ir aiškesnės, negu tiesiai jiems sakomi prašymai, pasiūlymai ar nurodymai. Tokių..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Inga Narijauskienė

26,18€

Visa ši knyga skirta MIEGUI.Joje rasite PENKIAS terapines pasakas, skirtas saldžiam miegui – vienos trumpesnės, kitos ilgesnės - ir eilėraštį „Vakaro draugas". Šios knygos istorijos padės vaikams nurimti ir užmigti, lavins jų įgūdžius užmigti patiems, pristatys miegą kaip nuostabų bičiulį, su kuriuo labai malonu susitikti, pakvies kurti savo m..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)