Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Juozo Erlicko knygos

„Yra tipų, kurie giriasi: širdį atidaviau žmonėms! Mulki! Tu pinigus atiduok. Beširdžių pas mus ir taip per akis.”

Juozas Erlickas – dramaturgas, rašytojas, humoristas bei Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatas. Šio autoriaus kūrybai ir pasisakymams yra būdingi juodo humoro, satyros, parodijos, ironijos elementai. Jis yra parašęs įvairaus žanro kūrinių: nuo pjesių iki eilėraščių vaikams bei suaugusiems. Juozo Erlicko knygos leidžiamos ir užsienio kalbomis. 

Juozas Erlickas – tai visapusiškas kūrėjas. Jis ne tik užsiima rašymu, tačiau rengia įvairius pasirodymus, kuriuose per juoko prizmę bendrauja su žiūrovais, skaito savo kūrybą. Autorius ne tik kuria, bet ir ironiškai pasisako įvairiais politiniais, visuomeniniais klausimais. Ypač kandžiai savo kūriniuose autorius apibūdina sovietinę praeitį. 

 Skaitytojų mėgstami autoriaus kūriniai: „Mylimieji"„Bijau varlės"„Ar gali būti, kad ir mes gyvename mūsų laikais".

Išdėstymas:
akcija

Juozas Erlickas

6,16€

Geriausi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Juozo Erlicko eilėraščiai, atrinkti paties autoriaus. Įvairaus amžiaus skaitytojų (ir vaikų, ir suaugusiųjų) mėgstamose eilėse – satyriškas ir drauge romantiškas požiūris į vaikystę, gamtą, praeitį. Nebijok!.. Jei eilėraštis žalias, Jeigu gimęs jisai au..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Juozas Erlickas

12,84€

Knyga, kuri pakeis Jūsų charakterį, gyvenimo būdą, o gal net gyvenamąją vietą   K. Kaip sekėsi rašyti? J. E. Gerai. Bet, aišku, stengiaus, kad nebūtų pernelyg gerai. Mat jei perskaitę knygą visi tik skėsčios rankom: „Geriau jau nebegali būti!“, tai kitos mano knygos nebeskaitys. Aš noriu pali..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Juozas Erlickas

Šioje knygoje – naujausi poeto, prozininko, Nacionalinės premijos laureato (1997) Juozo Erlicko kūriniai. Pasitelkęs absurdo poetiką ir graudžią ironiją, autorius žvelgia į iškilius ir varganus mūsų gyvenimo reiškinius, istorines, socialines, politines, kultūrines aktualijas. "Nebus, nes ir būti negali, kad būt..

Išparduota

Juozas Erlickas

..

Išparduota

Juozas Erlickas

..

Išparduota

Juozas Erlickas

Geriausi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Juozo Erlicko prozos tekstai, atrinkti paties autoriaus. Knygoje – buities ir būties pagrindai, įžvalgos apie žmogų, šalį, pasaulį ir įvairius gyvenimo reiškinius, praktiniai patarimai, kaip tvirtai išstovėti pučiant permainingiems ir ne visada palankiems vėjams, ir dar daug kitų egzistencišk..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1953 m. kovo 3 d. Svirkančiuose, Akmenės rajone.

1970 m. baigė Viekšnių vidurinę mokyklą.

1971–1975 m. studijavo lituanistiką Vilniaus universitete. 

Dirbo gamtos apsaugos komiteto inspektoriumi, jaunimo teatro scenos darbininku. 

Nuo 1995 m. dirba laikraštyje „Lietuvos rytas“.

Kūrybos bruožai

J. Erlickas rašo eilėraščius, humoreskas ir pjeses. Jo stilius pasižymi kontaminacijos ir apvertimo naudojimu. Tragikomiškas temperamentas kuriamas pasitelkiant klasikinės lietuvių literatūros metaforų panaudojimą pažodžiui, o buities vaizdų – simboliškai. Gyvenimas pokomunistinėje Lietuvoje apibrėžiamas antiironiškai. Gausu dialogų, istorinių ir kultūrinių asociacijų, citatų, stilizuojančių ir parodijuojančių lietuvių rašytojus. J. Erlicko kūriniai išversti į rusų, vokiečių, lenkų ir prancūzų kalbas.