Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Juozo Erlicko knygos

Juozas Erlickas – dramaturgas, rašytojas, humoristas bei Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatas. Šio autoriaus kūrybai ir pasisakymams yra būdingi juodo humoro, satyros, parodijos, ironijos elementai. Jis yra parašęs įvairaus žanro kūrinių: nuo pjesių iki eilėraščių vaikams bei suaugusiems. Juozo Erlicko knygos leidžiamos ir užsienio kalbomis. 

Juozas Erlickas – tai visapusiškas kūrėjas. Jis ne tik užsiima rašymu, tačiau rengia įvairius pasirodymus, kuriuose per juoko prizmę bendrauja su žiūrovais, skaito savo kūrybą. Autorius ne tik kuria, bet ir ironiškai pasisako įvairiais politiniais, visuomeniniais klausimais. Ypač kandžiai savo kūriniuose autorius apibūdina sovietinę praeitį. Išdėstymas:

Juozas Erlickas

Šioje knygoje – naujausi poeto, prozininko, Nacionalinės premijos laureato (1997) Juozo Erlicko kūriniai. Pasitelkęs absurdo poetiką ir graudžią ironiją, autorius žvelgia į iškilius ir varganus mūsų gyvenimo reiškinius, istorines, socialines, politines, kultūrines aktualijas. "Nebus, nes ir būti negali, kad būt..

Juozas Erlickas

Geriausi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Juozo Erlicko eilėraščiai, atrinkti paties autoriaus. Įvairaus amžiaus skaitytojų (ir vaikų, ir suaugusiųjų) mėgstamose eilėse – satyriškas ir drauge romantiškas požiūris į vaikystę, gamtą, praeitį. Nebijok!.. Jei eilėraštis žalias, Jeigu gimęs jisai au..

Juozas Erlickas

Geriausi Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Juozo Erlicko prozos tekstai, atrinkti paties autoriaus. Knygoje – buities ir būties pagrindai, įžvalgos apie žmogų, šalį, pasaulį ir įvairius gyvenimo reiškinius, praktiniai patarimai, kaip tvirtai išstovėti pučiant permainingiems ir ne visada palankiems vėjams, ir dar daug kitų egzistencišk..

Juozas Erlickas

Knyga, kuri pakeis Jūsų charakterį, gyvenimo būdą, o gal net gyvenamąją vietą   K. Kaip sekėsi rašyti? J. E. Gerai. Bet, aišku, stengiaus, kad nebūtų pernelyg gerai. Mat jei perskaitę knygą visi tik skėsčios rankom: „Geriau jau nebegali būti!“, tai kitos mano knygos nebeskaitys. Aš noriu pali..

Juozas Erlickas

..

Juozas Erlickas

..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)