Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Karen Swan

„Knygų esmė – ryšys, žmonės jas skaito ir galvoja – ir aš taip jaučiuosi. O gal taip niekada nesijautė, bet tu jiems parodai, kad būna ir taip. Tikiu, kad tada jie gali tapti empatiški nepažintiems jausmams.“

Karen Swan – britų rašytoja, 23 romanų autorė, esanti dvidešimties knygų „Sunday Times“ bestselerių trejetuke, o jos romanai parduodami visame pasaulyje. Kasmet K. Swan parašo po dvi knygas – vieną vasaros, kitą – Kalėdų laikotarpiui. Tarp vasaros knygų yra tokie žinomi kūriniai kaip „Ispaniška vasara“, „Slaptoji įlanka“ ir „Pabėgimas į Graikiją“, o tarp žiemos – „Kalėdų vakarėlis“, „Kalėdų šviesos“ ir „Kalėdų dovana“.

Išdėstymas:
elakcija

Karen Swan

14,40€

Mes negalime pakeisti savo prigimties. Mergina, prieš aštuoniasdešimt metų palikusi šiuos namus, žadėjusi niekada negrįžti, – ji ten tebėra, tiesa?KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, metusi viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gy..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Karen Swan

11,82€

KAREN SWAN (Karen Svon) – tarptautinio pripažinimo sulaukusi romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. Lietuvių kalba jau išleistas jos romanas „Paryžiaus paslaptis“ (Tyto alba, 2017 m.). „Kalėdų dovana“ – žavinga istorija apie ketu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

14,27€

KAREN SWAN (Karen Svon) – tarptautinio pripažinimo sulaukusi romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvena miškuose prie Sasekso ir rašo knygas namelyje medyje. Lietuvių kalba jau išleistos jos knygos „Paryžiaus paslaptis“, „Kalėdų dovana“, „Tobula dovana“, „Žvaigždės virš Romos&..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

14,40€

„Tai yra mano namai. Čia mano vieta, – ištarė ji lankstydama laišką. Užsimerkusi palietė jį lūpomis. – Aš ir vėl namuose.“Karen Swan (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleista 10 jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts kūriniais, yra..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

13,52€

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, metusi viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo jos romanus „Paryžiaus paslaptis“, „Kalėdų dovana“..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

13,23€

Karen Swan (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, kuri metė viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir šis sumanymas tikrai pasiteisino! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. „Paryžiaus pasl..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

18,57€

Ji pajuto džiunglių didybę ir trapumą, jų grožį ir siaubą vienu metu. Tai buvo vaivorykščių kraštas, kur net lyjant švietė saulė. Tik ten paklydusi rado save. Rado jį. Antrą kartą. KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau nei dvidešimties tarptautinių bestselerių autorė, jos knygos nuolat leidžiamos dideliais tiražais daugybe kalbų. Lietuviškai išlei..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

14,64€

Ką jaučia moteris, važiuojanti pas vyrą, su kuriuo nesikalbėjo septynerius metus, pas tėvą, kurio sūnus beveik užaugo be jo? Kokie bus jų pirmieji žodžiai?Ar Hanos fiziniai pokyčiai padės jam suprasti, kiek laiko prarado? Ar jis žino, kad dingo beveik dešimt jo gyvenimo metų?KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, metusi viską, kad galėt..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

16,96€

KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau nei 20 tarptautinių bestselerių autorė, puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išversta vienuolika jos romanų. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts, jos knygos nuolat perleidžiamos dideliais tiražais daugybe kalbų. Buvusi mados žurnalistė jau atrado savą romanų formu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

14,40€

Jaučiuosi paralyžiuota. Nebežinau, kas manęs laukia. Ir tikrai nežinau, kuris kelias veda pirmyn.KAREN SWAN (Karen Svon), 20 tarptautinių bestselerių autorė, yra puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išleisti devyni jos romanai. Rašytojos kūryba gretinama su Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts kūriniais, yra nuolat perleidžiama..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

18,36€

Norint viską pradėti nuo pradžių, nebūtinai reikia laimingos pabaigos; bet pradžia vis tiek bus, kaip kad nusileidus mėnuliui pateka saulė. Visada yra vilties. Turime žvelgti pirmyn, visada tik pirmyn.KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau kaip 20 tarptautinių bestselerių autorė, puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išversta trylika jos romanų...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Karen Swan

15,18€

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, kuri metė viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. Lietuviškai jau išleisti jos romanai “Paryžiaus paslaptis”, “Kalėdų dovana” ir ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Karen Swan

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, metusi viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvena miškuose prie Sasekso ir rašo knygas namelyje medyje. Lietuvių skaitytojai jau pamėgo jos romanus „Paryžiaus paslaptis“, „Kalėdų d..

Išparduota

Karen Swan

KAREN SWAN (Karen Svon) – tarptautinio pripažinimo sulaukusi romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvena miškuose prie Sasekso ir rašo knygas namelyje medyje. Lietuvių kalba jau išleisti jos romanai „Paryžiaus paslaptis“ ir „Kalėdų dovana“ (Tyto alba, 2017 m.). „Tobula dovana“ –..

Išparduota

Karen Swan

KAREN SWAN (Karen Svon) – buvusi mados žurnalistė, kuri metė viską, kad galėtų rašyti romanus. Ir tai jai pavyko! Dabar ji – tarptautinio pripažinimo sulaukusi populiarių romanų autorė, trijų vaikų mama, gyvenanti miškuose prie Sasekso ir rašanti knygas namelyje medyje. Lietuviškai jau išleisti jos rom..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė apie 1974 m. Londone, Anglijoje.

Tėvas buvo škotas. Škotijoje ji buvo pakrikštyta, vėliau ji čia ištekėjo, o galiausiai čia buvo pakrikštytas ir vyriausias jos sūnus.

Nuo pat vaikystės autorė iš aplinkinių girdėjo, kad jos pašaukimas – kūryba.

Apie 10 metų dirbo mados žurnale. Gimus pirmajam vaikui nusprendė nebegrįžti į darbą ir pradėti rašyti. Tačiau autorė minėjo, jog nesigaili metų, praleistų mados pasaulyje – dėl jų pavyko užmegzti daug naudingų pažinčių ir rasti įkvėpimą kūrybai.

Dabar gyvena Sasekse, Jungtinėje Karalystėje ir augina 3 vaikus. 

Labai mėgsta rašyti namelyje medyje, kai tą leidžia oro sąlygos.

Pagrindiniai hobiai – slidinėjimas, kelionės ir šokiai.

Kūrybos bruožai

Kasmet K. Swan parašo po dvi knygas – vieną vasaros, kitą – Kalėdų laikotarpiui. Ji mėgsta kurti gilias, sudėtingas meilės istorijas, kuriose susiklosto painūs siužetai. Rašytojai puikiai sekasi įtaigiai atskleisti ir nagrinėti santykius. Neretai pasakojimo centre atsiduria ir itin skaudžios patirtys, potrauminiai sindromai ar smurtas šeimoje.

Jos knygos garsėja įspūdingomis vietomis. Autorė mano, kad kelionės yra labai svarbus visų istorijų aspektas. Kiekvienas K. Swan romanas nukelia į vis skirtingą vietą: Italiją, Prancūzija, Norvegiją, Graikiją, Ispaniją... Įdomu tai, kad 2022 m. rašytoja lankėsi Vilniaus knygų mugėje ir tyrinėjo sostinę, svarstydama čia įkurdinti kitos knygos siužetą!