Vidurnaktį sningant

15,12€
21,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Karen Swan
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786094667022

„Vidurnaktį sningant“ aprašymas

Norint viską pradėti nuo pradžių, nebūtinai reikia laimingos pabaigos; bet pradžia vis tiek bus, kaip kad nusileidus mėnuliui pateka saulė. Visada yra vilties. Turime žvelgti pirmyn, visada tik pirmyn.

KAREN SWAN (Karen Svon) – daugiau kaip 20 tarptautinių bestselerių autorė, puikiai pažįstama lietuvių skaitytojams – jau išversta trylika jos romanų. Jos knygos nuolat perleidžiamos dideliais tiražais įvairiose šalyse, o kūryba gretinama su tokių rašytojų kaip Lucindos Riley, Santos Montefiore, Noros Roberts. K. Swan dievina Kalėdas, tad kone kasmet pasirodo jos naujas kalėdinis romanas, laukiamas įvairių šalių skaitytojų, nes toks tinkamas skaityti ilgais žiemos vakarais. Romano „Vidurnaktį sningant“ veiksmas iš smėlingųjų Amerikos ir Portugalijos paplūdimių skaitytojus nukelia į žiemos stebuklų kupinas Austrijos Alpes.

Sėkminga dokumentinių filmų režisierė Kloverė Filips ramiai gyvena iki tol, kol susiduria su Kitu Fouliu – pergales skinančiu banglentininku, snieglentininku, garsėjančiu atkakliu noru laimėti bet kokia kaina. Prieš keletą metų banglenčių varžybose įvykęs nelaimingas atsitikimas, tragiškai pasibaigęs Kito priešininkui, sugriauna daugybės laimėjimų kupiną vyro karjerą. Nors Kitą akimirksniu visuomenė pripažįsta kaltu dėl nutikusios nelaimės, jis pats niekada taip ir nepapasakojo, kas iš tiesų nutiko tą lemtingą dieną.

Pasiryžusi išsiaiškinti tikrąją įvykių priežastį, Kloverė vyksta į snieguotąsias Austrijos Alpes praleisti romantiškiausio metų laiko kartu su jos nekenčiančiu vyru – juk būtent ji atsakinga už sužlugdytą Kito karjerą. Nerdama vis giliau į Kito praeitį, Kloverė pradeda jam jausti nepaaiškinamą trauką, bet jos nepalieka nuojauta, kad vyras kažką slepia. Ar Kitas iš tiesų toks šaltas ir bejausmis, koks atrodo?

„Vidurnaktį sningant“, skaitytojų įvertinta kaip viena geriausių K. Swan knygų, – tai sušildanti ir įtraukianti istorija apie uždraustą aistrą, viltį ir likimo galią. Jaudinantis priminimas, kad meilė ir nauja pradžia įmanoma net tada, kai to mažiausiai tikiesi.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti