Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Katarina Mazetti

„Netikiu Meile, nors ją patyriau. Galėčiau pasakyti. Kai negaliu užmigti, guliu ir įsivaizduoju, kad taip yra todėl, kad iš tikrųjų niekada nesuteikiau jai šanso. Aš tarsi niekada nepasiekiau tokio etapo, kad galvočiau, jog turiu ją iškelti į pirmą vietą, prieš visa kita. Kartais jaučiu, kad iš tikrųjų dar nepasiekiau sausumos ir galbūt niekada nepasieksiu.“

Katarina Mazetti (g. 1944) – švedų rašytoja ir žurnalistė. Kaip rašytoja ji debiutavo 1988 m. knygele „Ateina storųjų šeima!” (šved. „Här kommer tjocka släkten!“), parašyta klasikiniu hegzametru. Kiti mažųjų skaitytojų dėmesio verti K. Mazetti kūriniai: „Karlsonų vaikai“, „Karlsonų vaikai. Laivas vaiduoklis ir juodoji dama“.

Išparduota

Katarina Mazetti

Išparduota

Išparduota

Katarina Mazetti

Išparduota

2 prekės

Biografija

Gimė 1944 m. balandžio 29 d. Stokholme. Užaugo Karlskronoje, jūrų uoste pietų Švedijoje. 

Baigusi žurnalistikos studijas, pradėjo karjerą vietiniuose laikraščiuose. Vėliau Lundo universitete įgijo literatūros ir anglų kalbos magistro laipsnį. Prieš persikeldama į Lundą, 20 metų su partneriu ir 4 vaikais gyveno nedideliame ūkyje šiaurės Švedijoje.

1989-2004 m. dirbo prodiusere ir vedėja „Sveriges Radio“.

Pirmasis jos romanas suaugusiesiems „Žmogus iš kito kapo“ (šved. „Grabben i graven brevid“), išleistas 1999 m., paremtas jos, kaip ūkininko žmonos, patirtimi. Švedų kalba jo parduota 450 tūkst. egzempliorių, jis išverstas į 22 kalbas, pritaikytas teatrui ir kinui. 2002 m. režisieriaus Kjell Sundvall knygos ekranizaciją pamatė daugiau nei milijonas švedų.

Kūrybos bruožai

K. Mazetti yra išleidusi knygų įvairaus amžiaus vaikams, taip pat literatūros kritikos, dainų, komedijų, laikraščių skilčių. Pirmasis jos vaikų ir jaunimo literatūros kūrinys parašytas klasikiniu hegzametru. Ji taip pat yra vaikų knygų serijos apie keturis pusbrolius Karlsonus autorė.