Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Kęstutis Kasparavičius

„Kūryba gali tapti prasmingu ir atpalaiduojančiu hobiu.“

Kęstutis Kasparavičius — garsus knygų iliustratorius, grafikas, vaikų knygų autorius. Nors M. K. Čiurliono meno mokykloje baigė choro dirigavimo specialybę, savo gyvenimo keliu jis pasirinko dizainą ir 1981 m. įstojo į Vilniaus dailės institutą. K. Kasparavičius yra laikomas vienas produktyviausių Lietuvių vaikų knygelių iliustratoriumi bei autoriumi, jo darbų sąraše — dešimtys klasikinės vaikų literatūros iliustracijų: H. Ch. Anderseno, Carlo Colodi‘o, E.T.A. Hoffmanno, A. Bürgerio, Fiodoro Dostojevskio, Edvardo Learo knygose galima rasti jo darbų, taip pat dailininkas piešė ir lietuvių kūrėjams. Be to, K. Kasparavičius yra ir talentingas rašytojas: jo autorinės, vaikams skirtos knygos yra išleistos lietuvių, vokiečių, anglų, prancūzų, danų, graikų, ispanų, portugalų, olandų, kinų, japonų, korėjiečių ir kt. kalbomis. Žymūs jo kūriniai yra „Kiškis Morkus Didysis“, „Dingęs paveikslas“ ir kt.


Išdėstymas:

Kęstutis Kasparavičius

9,04€

„Už durų stovėjo dvi keistos būtybės kiaušinio formos galvomis ir žaliais it pelkių pabaisos veidais. Visi daiktai ir gyvūnai, kurie buvo susirinkę paklausyti mano istorijų, bematant dingo. Jie skubiai išsislapstė, lyg būtų kažko smarkiai išsigandę. Kas po lova, kas į spintą, kas dar kur. Tuo tarpu man, kad ir kokios keis..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kęstutis Kasparavičius

9,71€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kęstutis Kasparavičius

8,83€

Ši knyga – idealus pasirinkimas tiek mažiems, tiek dideliems skanumynų ir smagių istorijų mėgėjams. Tai šiltas ir pamokantis pasakojimas apie pyragus, Kiškelį Morkutį ir jo troškimą būti dideliam, storam ir stipriam kaip Lokiui. Čia dalyvauja ir Triušytė Prancukė su savo Ypatingąja Švelniąja Daržovių Dieta.Kęstutis Kasparavičius šiame kūrinyje ne t..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kęstutis Kasparavičius

9,21€

Ar žinote, kad namai mieste kartais irgi nori pasimankštinti kojas? Įsivaizduokite, kad vieną dieną jie išsirausia su visais pamatais iš žemės ir nueina... pasilinksminti. Miesto Rotušė patraukia žiūrėti filmo į Kino teatrą. Deja, šis vaikosi niekaip negalinčią pasprukti nuo gerbėjų Saldumynų krautuvėlę. Net senučiukė Bažnytėlė neištveria ir nutaps..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Kęstutis Kasparavičius

10,91€

Tai netikėtas pasakojimas apie keistą, tačiau labai gražų stebuklą, nutikusį visai paprastame mieste. Vieną ankstų rytą į jį atklydo žėrintis Žvaigždžių paukštis. Jo pasirodymas ilgam pakeitė miesto gyvenimą. Visai šeimai skirta istorija daugelį sužavės originalumu ir pasiūlys patikėti, kad stebuklai kartais visai čia pat.Kęstutis Kasparavičius – d..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

Namuose knibždėte knibžda daiktų, ir kiekvieno jų gyvenimas – atskira istorija. Tik pažiūrėkite: puodelis pykstasi su lėkštute (bet visada susitaiko), tualetą valdo karalius Klozetas Pirmasis, valgomojo kėdės lenktyniauja aplink stalą, batai ir šlepetės varžosi dėl šeimininko dėmesio! O kiek dar visko vyksta mums to net n..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

Ar žinote, kad Kęstučio Kasparavičiaus sukurtų istorijų mėgsta klausytis ne tik vaikai, bet ir daiktai, kurie gyvena dailininko namuose? Bet kai tą pačią istoriją klausaisi daugybę kartų, ji gali įgristi iki gyvo kaulo. Taip nusprendė Kęstučio batas ir pasiūlė parašyti naują istoriją apie... pūkuotą padarą, kuris moka kniaukti ir nuolat &sca..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

Jau ima sapnuotis meduoliai – meškinams laikas ieškoti pačios didžiausios eglės. Pingvinai čiumpa rogutes, ožkos šoka ant slidžių, o katės į pačiūžas. Visi nori patirti žiemos atnešamus džiaugsmus. Net banginiai laukia dovanų!„Kokios Kalėdos be sniego?" – sako kiškiai, kol Kiškiamiestyje prisninga tiek, kad Kalėdų Senelis neberanda, kam dalinti dov..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

„Kalėdos! Kalėdos!“ – jauki ir įkvepianti Kęstučio Kasparavičiaus knyga vaikams apie ne tik žmonių, bet ir žvėrelių labai laukiamą šventę. Pasirodo, visi jie Kalėdoms ruošiasi skirtingai – ir labai smagiai.Kęstutis Kasparavičius – dailininkas, knygų vaikams iliustruotojas ir rašytojas. Tai žymiausias lietuvių vaikų knygų kūrėjas, jo knygos leidžiam..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

Rudųjų Meškinų šeima ketina aplankyti lokių giminaičius, gyvenančius atokiausiuose Žemės kampeliuose. Jie užsuks pas baltuosius lokius Šiaurės ašigalyje, meškėnus Šiaurės Amerikoje, koalas Australijoje, pandas Kinijoje. Ir tai – dar ne visi, kuriems reikia perduoti Kalėdų Senelio linkėjimus ir dovanas.„Meškelionė“ – dailininko ir rašytojo Kęstučio ..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

Florencijus buvo pats geriausias ir draugiškiausias sodininkas visoje Meškinų Karalystėje. Tačiau vieną dieną Florencijų prislėgė rūpestis – kaip patenkinti meškos Karalienės norą gauti ypatingųjų juodųjų rožių. Netrukus paaiškėja, kad jų auginimą gaubia daug keistų ir netgi baisių paslapčių, kurios gali amžiams pakeisti ramų karalystės gyvenimą. Š..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

..

Išparduota

Kęstutis Kasparavičius

..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1954 m. birželio 2 d. Vladislavoje, Trakų rajone.

1972 m. M. K. Čiurlionio meno mokykloje baigė choro dirigavimo specialybę. 

1981 m. baigė dizainą Lietuvos dailės institute. 

Nuo 1982 m. dalyvauja parodose, tarptautinėse ir individualiose.

Nuo 1988 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys.

Pelnė įvairių apdovanojimų. 

Kūrybos bruožai

K. Kasparavičius – ne tik rašytojas, bet ir iliustruotojas. Iliustravo apie 60 kitų autorių knygų, pats parašė ir iliustravo apie 10 knygų vaikams. 

Rašytojo kūriniai yra jaukūs ir pamokantys. Pavyzdžiui, knygelėje „Kiškis Morkus Didysis“ pasakojama apie zuikutį, kuris norėjo būti didžiulis ir stiprus kaip lokys. Tačiau meškos tikrai negraužia morkų – jos turbūt vartoja saldumynus. Taigi Morkus ėmė gausiai valgyti įvairius skanėstus, gavo riebalų, tačiau niekaip nepasiekė laimės. Taip rašytojas iškelia kelias problemas: sveiko valgymo ir siekio būti panašiam į kitus, užuot vertinus savo asmenines savybes. Kitose autoriaus knygose yra panašių pamokymų.