Dingęs paveikslas

15,73€
18,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 68
  • ISBN 9789955683292

Knygos „Dingęs paveikslas“ aprašymas

Ši dailininko ir rašytojo Kęstučio Kasparavičiaus knyga „Dingęs paveikslas“ akivaizdžiai skiriasi nuo ankstesniųjų – tai ir pasaka, ir detektyvas, ir paveikslėlių knyga.

Kilmingas šuo Profesorius Adelbertas susikviečia svečių, norėdamas jiems parodyti naujausią savo pirkinį – XVII amžiaus nyderlandų dailininko paveikslą „Kiemšunis“. Kol visi svečiai vaišinasi nepaprastai skaniu braškiniu tortu, paveikslas... dingsta iš paauksuotų rėmų! Gudrusis lapinas Inspektorius Fuksas iškart imasi tyrimo. Kas galėjo nukniaukti vertingąjį pirkinį: nejaugi mokslingasis ožys Daktaras Deziderijus ar geraširdis, nors neką apie meną išmanantis lokys – Gydytojas Bernardas? Kai kas įtaria netgi ištikimąjį Adelberto liokajų kiškį Silvestrą...

Kaip ir visose Kęstučio Kasparavičiaus knygelėse, tikrovė čia nepaprastai lengvai ir įtikinamai persipina su neįtikėtinais ir, regis, šiaip jau negalimais dalykais. Skaitant istoriją prieš akis tarsi gyvi iškyla spalvingi personažai, o šmaikščiai taiklūs jų vardai ir kai kurios biografijos detalės priverčia plačiai nusišypsoti.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti