Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lars Kepler

„Geriausių bet kurios srities žmonių reputacija prastėja, kad kompensuotų genialumą.“

Larsas Kepleris – kritikų pripažintų vyro ir žmonos Aleksandros Coelho Ahndoril (g. 1966 m.) ir Aleksandro Ahndoril (g. 1967 m.), tarptautinio bestselerio autorių, pseudonimas. L. Kepler išleistos knygos parduotos daugiau nei 17 milijonų egzempliorių tiražu 40 kalbų. Abu Ahndorilai buvo pripažinti rašytojai dar prieš pasivadindami Larso Keplerio slapyvardžiu ir kiekvienas iš jų yra išleidęs po kelis pripažintus romanus. Bene garsiausi autorių kūriniai: „Hipnotizuotojas“, „Košmaras“, „Lozorius“.

Išdėstymas:

Lars Kepler

12,78€

„Kaip ugnis. Visai kaip ugnis“, - tokiais pirmais užhipnotizuoto berniuko žodžiais prasideda stingdantis psichologinio detektyvo košmaras. Po žiaurių šeimos skerdynių Stokholmo priemiestyje liko vienas liudininkas – penkiolikametis sūnus Josefas Ekas. Jo būklė neleidžia apklausti, todėl komisaras Jonas Lina mato vien..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

17,34€

Visi galvojo, kad jis žuvęs... Bet žmogžudystės vėl prasidėjo. 15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavęs švedų detektyvo superžvaigždė Lars Kepler pristato septintąjį detektyvo Jono Linos serijos romaną LOZORIUS.Pats žiauriausias Švedijos serijinis žudikas Jurekas Walteris prieš keletą metų mirė nuo šautinių žaizdų. Nors policija jo kū..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

15,52€

Policija gauna trumpą filmuką. Žmogus su kamera iš sodo slapta filmuoja moterį už lango. Kitą dieną ji randama žiauriai subadyta peiliu. Policija gauna antrą filmuką, bet nustatyti, kokia moteris nufilmuota jame, kol neįvyko nelaimė, nėra jokių galimybių. Aišku tik, kad veikia serijinis žudikas. Nelaimingos nužudytosios moters vyrą taip sukrečia žm..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

15,31€

Girdėjau jį tamsoje... Jo pirštų galiukai skimbčioja, kai jis pasemia iš maišelio smėlio. O tada...Žvarbią žiemos naktį traukinio mašinistas ant tilto vos išvengia susidūrimo su jaunu vyru. Ligoninėje paaiškėja, kad smarkiai karščiuojantis, legionelioze sergantis Mikaelis Koler-Frostas jau prieš septynerius metus paskelbtas mirusiu. Jis, dingęs iš ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

16,30€

„Kai pirmą kartą ištraukė tinklą, jame karojo dešimt mažų triušiukų, žvėreliai buvo išsekę, bet dar gyvi, kai jis nudyrė jiems kailius. Triušių Medžiotojas vėl aprimo ir susikoncentravo, jis žinojo, kad negali pasiduoti pykčiui...“ Praeities nusikaltimai nenuskęsta užmarštyje... Nei auk&scaro..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

15,47€

15 milijonų egzempliorių knygų šioje serijoje pardavusio švedų detektyvo superžvaigždės Lars Kepler trečiasis detektyvo Jono Linos serijos romanas UGNIES LIUDININKAS.Flora Hansen apsimeta mediume ir verčiasi „bendravimu“ su mirusiaisiais. Po žiaurių žmogžudysčių paauglių globos namuose Hansen ima regėti keistai realistiškas vizijas. Ji praneša poli..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

16,55€

Jei liudininkas ištars nors žodį, nekalti žmonės mirs... Daugiau nei 15 milijonų egzempliorių knygų detektyvo Jono Linos serijoje pardavęs švedų detektyvo superžvaigždė Lars Kepler pristato aštuntajį serijos šedevrą VEIDRODŽIŲ ŽMOGUS, kuris švediškai rekordišku tiražu bus išleistas šių metų spalio 21 d., o Lietuvos skaitytojus gruodžio mėn.!Jauna m..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lars Kepler

21,42€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Lars Kepler

..

Išparduota

Lars Kepler

Pasaulinio garso detektyvų meistro Larso Keplerio, bestselerio „Hipnotizuotojas“ autoriaus, antrasis serijos romanas. Yra dalykų, kurie nesibaigia netgi po mirties... Kai kurių žmonių geriau nesutikti, nes didžiausios svajonės gali virsti žiauriausiu prakeiksmu. Kai kurių kontraktų geriau nepasirašyti, nes sąlygas gali tekt..

Išparduota

Lars Kepler

Pasaulinių bestselerių Hipnotizuotojas ir Ugnies liudininkas autoriaus romanas „Girdėjau jį tamsoje... Jo pirštų galiukai skimbčioja, kai jis pasemia iš maišelio smėlio. O tada...“ Žvarbią žiemos naktį traukinio mašinistas ant tilto vos išvengia susidūrimo su jaunu vyru. Ligoninėje paaiškėj..

Išparduota

Lars Kepler

Pagrindinė šios pribloškiančios istorijos herojė – Švedijos ginkluotųjų pajėgų karininkė Džasmina Paskal-Anderson. Vykdydama NATO karinės misijos užduotį šiaurinėje Kosovo dalyje, moteris patenka į siaubingą susišaudymą ir bemaž miršta nuo patirtų sužeidimų. Jos širdis net 40 sekundžių nustoja ..

Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (viso puslapių - 1)

Biografija

Aleksandras užaugo Upplands Väsby, už dvidešimties kilometrų į šiaurę nuo Stokholmo. Jis visada buvo aistringas skaitytojas, bet jaunystėje norėjo tapti dailininku. Daugelį metų kūrė didelius aliejinius paveikslus, įkvėptas Caravaggio. Praktikavo Muay Thai ir buvo priimtas į reindžerių dalinį, persikėlė į Stokholmo centrą, universitete studijavo filosofiją, religiją ir kiną. Pirmasis jo romanas buvo išleistas, kai jam buvo vos devyniolika. Prieš pradėdamas rašyti kaip Larsas Kepleris jis jau buvo parašęs devynis romanus, dvidešimt teatro pjesių ir vieną operos libretą.

Aleksandra užaugo pietų Švedijoje. Ji anksti atrado, kad nori tapti aktore, ir lankė Nacionalinę pantomimos ir vaidybos akademiją Stokholme, vėliau įgijo literatūros mokslų magistro laipsnį, įsidarbino universitete doktorante ir pradėjo rašyti disertaciją apie portugalų poetą Fernando Pessoa. Prieš pradėdama rašyti kartu su Aleksandru sukūrė tris istorinius romanus.

Aleksandras ir Aleksandra susituokė 1994 m. ir kartu susilaukė trijų dukterų. Jie gyvena Stokholmo centre.

Kūrybos bruožai

Tai, kad pora sukūrė trečią, fiktyvų autorių, kuris jiems atstovautų, galima laikyti natūraliu jų individualios karjeros pradžios tęsiniu, kai jie abu eksperimentavo su ribos tarp fikcijos ir tikrovės nutrynimu ir autoriaus kaip subjekto įtraukimu. Labiausiai žinomas pavyzdys, kai Aleksandras Ahndorilas romane „Režisierius“ (2006) sukūrė fiktyvią, bet tikėtiną istoriją apie režisieriaus Ingmaro Bergmano gyvenimą. Šią temą nagrinėjo ir Aleksandra. Straipsnyje apie portugalų rašytoją Fernando Pessoa žurnale „Hjärnstorm“ ji rašo apie jo būdą dirbti su vadinamaisiais heteronimais, tam tikrais pseudonimais, kurie veikia kaip savarankiški asmenys. Ji pateikia savo požiūrį, kodėl autorius gali pasirinkti tokį tropą: „Jis susikūrė galimybę parašyti kažką, kas galbūt nėra tiesa, bet bent jau nėra melas. Jei ir rašytojas, ir jausmas yra teksto produktai, tuomet ryšys tarp prozos ir patirties išlieka nenutrūkstamas.“ Sutuoktiniams Ahndorilams pseudonimas buvo būdas rašyti kartu be jokių apribojimų, o slaptumas aplink jį kilo iš noro leisti Larsui Kepleriui atsistoti ant kojų ir kad jo knygos būtų vertinamos be išankstinio nusistatymo.