Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Laura Sintija Černiauskaitė

„O kasdienybėje juk pilna visko: buitinių reikalų, netikėtų, keistų susidūrimų, šeimos santykių, motinystės krizių, nūdienos žmogaus nerimo bei prasmės ieškojimo ir egzistencinių atverčių. Būtis, ūmai atsiverianti verdant sriubą, patraukia į apmąstymus bei maldą.“

Laura Sintija Černiauskaitė (g. 1976) – lietuvių žurnalistė, rašytoja, poetė, dramaturgė, Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Tekstai versti į italų, slovėnų, bulgarų ir kitas kalbas. Puikūs L. S. Černiauskaitės kūrybos pavyzdžiai: „Kvėpavimas į marmurą“, „Džiaugsmynas“

Išdėstymas:

Laura Sintija Černiauskaitė

13,03€

KNYGA APIE UŽSISPYRIMĄ DŽIAUGTIS, KAD IR KAS NUTIKTŲ. „Džiaugsmynas – kaip raidynas, pilnas džiaugsmo raidžių, kaip psalmynas, kaip dienynas, dienų knyga. Žinoma, ši knyga ne vien apie džiaugsmą. Pavadinimas veikiau nurodo gyvenimo poziciją, netgi užsispyrimą džiaugtis, kad ir kas nutiktų. Džiaugsmo mums visiems taip trūksta. Ne paviršutiniško..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Laura Sintija Černiauskaitė

2006 m. pasirodęs romanas sulaukė puikių kritikų bei skaitytojų atsiliepimų ir tapo šiuolaikinės lietuvių literatūros klasika. 2018 m. pagal šį romaną režisierė Giedrė Beinoriūtė sukūrė filmą, kuris buvo pristatytas ir Lietuvos, ir užsienio šalių kino festivaliuose. Kalbame apie Laurą Sintiją Černiauskaitę ir jos kūrinį „Kvėpavimas į marmurą“.Tai s..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1976 m. gruodžio 8 d. Vilniuje. 

1994 m. baigė Vilniaus Senvagės vidurinę mokyklą. 

Lietuvos muzikos akademijoje studijavo televizijos režisieriaus specialybę, bet studijas nutraukė. 

1998–1999 m. laisvai samdoma žurnalistė žurnale „Malonumas“.

2000 m. žurnalo vaikams „Genys“ kalbos redaktorė.

2001–2002 m. žurnalo jaunoms mamoms „Tavo vaikas“ žurnalistė.

2002 m. dalyvavo jaunųjų dramaturgų dirbtuvėse tarptautiniame teatro festivalyje „Bonner Biennale“.

Nuo 2004 m. Lietuvos rašytojų sąjungos narė. Kūriniai versti į slovėnų, bulgarų, italų ir kitas kalbas.

2015 m. baigė lietuvių filologiją Vilniaus universitete. 

Sutuoktinis – literatūrologas Regimantas Tamošaitis.

Kūrybos bruožai

L. S. Černiauskaitės proza artima aukštojo modernizmo estetikai. Jos meninės kalbos metaforiškumas suteikia vaizduojamai tikrovei stebuklingos reikšmės. Tekstuose perteikiamos jautrios šeimyninio gyvenimo, moters ir vyro santykių, merginos virsmo moterimi temos. L. S. Černiauskaitės stiliui būdinga psichologinės detalės, žaisminga ironija, subtili erotika. Ji atskleidžia sudėtingus žmonių tarpusavio santykius, skaudžius išgyvenimus, vidinį personažų augimą.