Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kvėpavimas į marmurą

Kvėpavimas į marmurą

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090134214

Knygos „Kvėpavimas į marmurą“ aprašymas

2006 m. pasirodęs romanas sulaukė puikių kritikų bei skaitytojų atsiliepimų ir tapo šiuolaikinės lietuvių literatūros klasika. 2018 m. pagal šį romaną režisierė Giedrė Beinoriūtė sukūrė filmą, kuris buvo pristatytas ir Lietuvos, ir užsienio šalių kino festivaliuose. Kalbame apie Laurą Sintiją Černiauskaitę ir jos kūrinį „Kvėpavimas į marmurą“.

Tai skaudi vienatvės drama, istorija apie šeimą, apie vyrą ir moterį. Pasakojimas apie ilgesį to, ko žmogus žmogui negali suteikti. Apie širdies švelnumą ir naštą, apie neišnaudotą artumą – apie gyvenimą. Romano personažai lengvai atpažįstami, itin gyvo ir tikroviško charakterio.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti