XOXO

15,65€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
22,35€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Axie Oh
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 344
  • ISBN 9786090151891

Knygos „XOXO“ aprašymas

Paaugliams nuo 13 metų. 

Violončelės genijus Dženė turi vienintelį tikslą. Įstoti į prestižinį universitetą. Tačiau dėdės Džėjaus karaokės bare Los Andžele susipažinusi su mįslingu gražuoliu Džajevu, ji nujaučia, kad vaikinas gali sujaukti jos planus. Pasitaikius silpnumo akimirkai, vienam vakarui Dženė leidžiasi į kvapą gniaužiančius nuotykius. Paskui vaikinas, nieko netaręs, išnyksta iš jos gyvenimo...

Po 3 mėnesių su mama atvykusi į Seulą prižiūrėti sergančios močiutės, Dženė vėl sutinka Džajevą. Pasirodo, jis mokosi toje pačioje menų akademijoje, į kurią Dženė įstojo pusmečiui. Maža to, jis ne paprastas moksleivis. Vaikinas yra vienos žinomiausių pasaulyje K-popso grupės narys!

Deja, Džajevui griežtai draudžiama susitikinėti su merginomis. Kai santykiai ima trukdyti ne tik Dženės studijoms išsvajotame universitete, bet ir vaikino karjerai, merginai tenka apsispręsti, ar ji pasiryžusi viskuo rizikuoti dėl meilės. 

Tai - šiuolaikinis pripažintos autorės Axie Oh romanas, žavintis modernia uždraustos meilės istorija prabangiame korėjietiškos popmuzikos pasaulyje. „XOXO“:

• šiuolaikiška, lengva ir aktuali knyga;

• jaunatviška, žavi ir smagi romantinė istorija;

• keliamas klausimas, kas svarbiau – meilė ar karjera;

• pademonstruojama, kokią kainą, susijusią su asmeniniu gynimu, kartais priversti mokėti talentingi, karjeros siekiantys asmenys;

• įpinamos Pietų Korėjos kultūros detalės, leidžiančios skaitytojui pažinti šalį;

• parodoma šeimos palaikymo svarba jauno žmogaus gyvenime.

Axie Oh – jaunosios kartos korėjiečių kilmės amerikiečių rašytoja, „New York Times" bestselerių autorė. Ji baigė Korėjos kultūros studijas ir kūrybinį rašymą. Jai beprotiškai patinka K-popso stiliaus muzika, anime, raštinės reikmenys, knygos ir arbata su pienu. A. Oh jau parašė 4 knygas paaugliams, kurios visos susijusios su Pietų Korėjos kultūra. Gausybę teigiamų jaunųjų skaitytojų vertinimų sulaukusi „XOXO“ – pirmasis autorės kūrybos vertimas į lietuvių kalbą. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti