Babelio atmintis. Veidrodžių viešnia (3)

10,64€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
15,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 468
  • ISBN 9786094419034

Knygos „Babelio atmintis. Veidrodžių viešnia (3)“ aprašymas

Ofelija turi nemažai talentų: ji moka vaikščioti kiaurai veidrodžius ir savo rankomis nuskaityti daiktų atmintį. Ir dar sugeba nuolat papulti į bėdą, o paslaptys, regis, pačios ją susiranda. Ko dar reikia, kad taptum detektyve? Tad Ofelija, apsiginklavusi kitu vardu bei padirbtais dokumentais, keliauja į Babelį – stebuklingą miestą, kuriame slypi atsakymai į svarbiausius klausimus apie pasaulio praeitį ir ateitį. 

Babelio arka garsėja modernumu, nepriekaištinga tvarka ir sumaniais robotais. Tačiau po paviršine ramybe ir blizgesiu slypi gyventojų nepasitenkinimas ir baimė. Ofelija gan greit susigaudo, kad čia beveik niekuo negalima pasitikėti. Ar merginai pavyks išvengti jai spendžiamų žabangų? Ar dar kada išvys savo vyrą Torną?

Trečiojoje kvapą gniaužiančios serijos „Veidrodžių viešnia“ dalyje – fantastiški miestai, mirtinai pavojingos žinios ir dar daugiau paslapčių.


Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių ir paklūsta savo protėviams – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija, gebanti perskaityti įvairių objektų atmintį bei keliauti veidrodžiais, leidžiasi į tolimą Babelio arką ieškoti atsakymų į nerimą keliančius klausimus. Kur dingo jos vyras Tornas? Ką iš tiesų jam jaučia? Ar Dievas iš tiesų egzistuoja ir kokios jo užmačios? Griežtų taisyklių kaustomame Babelyje Ofelija prisiima kitą tapatybę ir imasi detektyvinio tyrimo.

„Babelio atmintis“ – trečioji prancūzų rašytojos Christelle Dabos maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.

Pavartyti knygą galite ČIA.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti