Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žiemos sužadėtiniai

Žiemos sužadėtiniai

Internetu:
17,09€
Knygyne:
20,60€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 472
  • ISBN 9786094417849

Knygos „Žiemos sužadėtiniai“ aprašymas

Prieš daugybę amžių pasaulis suskilo į gabalus. Dabar jį sudaro atskiros ore plūduriuojančios salos, vadinamos arkomis. Visų jų visuomenės vystėsi nepriklausomai vienos nuo kitų, kiekvienos jų gyventojai turi savų ypatingų magiškų galių, tačiau visi paklūsta savo šeimos galvoms – pusiau dieviškoms būtybėms, iš kurių ir paveldėjo stebuklingus gebėjimus.

Ofelija gyvena Animoje – arkoje, kurioje daiktai turi sielas. Ji turi ypatingą gebėjimą perskaityti įvairių objektų atmintį ir labiausiai už viską mėgsta tyliai darbuotis savo muziejuje. Suknelės, aukštuomenės intrigos ar besiperšantys vaikinai jai mažiausiai rūpi. Tačiau ramų Ofelijos gyvenimą sugriauna netikėtas Animos matriarchių įsakymas: ji atrinkta kaip tinkamiausia kandidatė sudaryti politinę santuoką su nepažįstamu vyru iš Polio arkos. Prieš savo valią įmesta į atšiaurią, žiaurią ir visiškai svetimą kultūrą mergina turės savyje atrasti tiek stiprybės ir sumanumo, kiek iki šiol nė pati nenumanė turėjusi.

 „Žiemos sužadėtiniai“ – pirmoji prancūzų rašytojos Christelle Dabois maginės fantastikos tetralogijos „Veidrodžių viešnia“ dalis. Šios knygos susilaukė didelio skaitytojų bei kritikų dėmesio, nemažai literatūrinių apdovanojimų Prancūzijoje ir yra išverstos į daugybę užsienio kalbų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti