Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Vilniaus pokeris

Vilniaus pokeris

8,67€
Knygyne:
12,75€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius R. Gavelis
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 528
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9789986161776

Knygos „Vilniaus pokeris “ aprašymas

Šis autorius – vienas ryškiausių postmodernizmo atstovų lietuvių literatūroje, cenzūros metu rašęs „į stalčių“. Garsiausias to rezultatas – „Vilniaus pokeris“, romanas, kuris buvo ir tebėra tikra literatūrinė bomba. Ričardas Gavelis buvo pirmasis rašytojas, itin atvirai ir kritiškai pažvelgęs į gyvenimą sovietiškoje santvarkoje.

„Vilniaus pokeris“ parašytas sąmonės srauto technika, kuria tiesiogiai pateikiamas veikėjų psichikos judrumas. Romanas sudarytas iš 4 dalių, kurių kiekvienoje 197… m. spalio įvykiai pateikiami iš skirtingo veikėjo perspektyvos. Pagrindinė istorija yra Vytauto Vargalio, kurio dalis vadinasi „Jie“. Pagal Vytautui nutikusius įvykius sukasi ir kitų veikėjų pasakojimai: Martyno Poškos „Iš Martraščio“, Stefanijos Monkevičiūtės dalis „Tuteiša“ ir Gedimino Riaubos „Vox Canina“. Įdomiausia, kad kiekvieno pasakojimas apie tuos pačius įvykius kardinaliai skiriasi. Būtent tai ir yra pagrindinis knygos tikslas – parodyti, kad galima rašyti atskleidžiant įvairias įvykių galimybes: kažkas ir buvo, ir nebuvo, nebūtinai viskas tik buvo arba nebuvo.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti