Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Vilniaus pokeris

Vilniaus pokeris

Internetu:
10,58€
Knygyne:
12,75€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius R. Gavelis
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 528
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9789986161776

Knygos „Vilniaus pokeris “ aprašymas

Šis autorius – vienas ryškiausių postmodernizmo atstovų lietuvių literatūroje, cenzūros metu rašęs „į stalčių“. Garsiausias to rezultatas – „Vilniaus pokeris“, romanas, kuris buvo ir tebėra tikra literatūrinė bomba. Ričardas Gavelis buvo pirmasis rašytojas, itin atvirai ir kritiškai pažvelgęs į gyvenimą sovietiškoje santvarkoje.

„Vilniaus pokeris“ parašytas sąmonės srauto technika, kuria tiesiogiai pateikiamas veikėjų psichikos judrumas. Romanas sudarytas iš 4 dalių, kurių kiekvienoje 197… m. spalio įvykiai pateikiami iš skirtingo veikėjo perspektyvos. Pagrindinė istorija yra Vytauto Vargalio, kurio dalis vadinasi „Jie“. Pagal Vytautui nutikusius įvykius sukasi ir kitų veikėjų pasakojimai: Martyno Poškos „Iš Martraščio“, Stefanijos Monkevičiūtės dalis „Tuteiša“ ir Gedimino Riaubos „Vox Canina“. Įdomiausia, kad kiekvieno pasakojimas apie tuos pačius įvykius kardinaliai skiriasi. Būtent tai ir yra pagrindinis knygos tikslas – parodyti, kad galima rašyti atskleidžiant įvairias įvykių galimybes: kažkas ir buvo, ir nebuvo, nebūtinai viskas tik buvo arba nebuvo.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti