Šios akimirkos jėga

9,27€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
10,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Autorius ECKHART TOLLE
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 240
  • ISBN 9786094690778

„Šios akimirkos jėga“ aprašymas

„Žiūriu į jį ir nematau, bandau prisiliesti ir neprisiliečiu, noriu išgirsti ir negirdžiu – tai Aš – už visų žodžių, regimybių ir pojūčių. Toks amžinai esantis. Toks nei didelis, nei mažas, nei apšviestas, nei užtamsintas, nei skaidrus, nei drumzlinas, nei tyras, nei nuodėmingas, nei gimęs, nei mirsiantis... toks šioje akimirkoje, čia ir dabar. Štai toks aš ESU."

Jei siekiame prisiliesti prie šios akimirkos jėgos, privalome atsisakyti analitinio mąstymo ir jo sukurto netikro aš, kitaip ego. Knyga „Šios akimirkos jėga" leidžia greitai pakilti į dvasines aukštumas, kur įkvėpsime gaivaus būties oro. Nors žygis nusimato sunkus, Eckhartas Tolle šneka apie jį paprastai. Autorius atsako į dažniausiai sulaukiamus klausimus, o atsakymai tampa kelionės kelrodžiai ženklai.

Keliautojų laukia netikėti atradimai. Suvoksime, kad nesame tik protas, kad turime galimybę išsivaduoti iš psichologinio skausmo, kad atsidavę šiam momentui parodysime savo tikrąsias galias. Suprasime, kad kūnas yra vartai, pro kuriuos ateisime į vidinės ramybės erdvę, į Dabar ir Čia – kur nėra bėdų, kur glūdi laimė, kur atrasime tikrąjį aš ir savo tobulumą. 

Pagrindinis kelionės iššūkis - bendravimas su kitais, ypač intymūs santykiai. Bet mes jau esame „kitoje teritorijoje“, čia viskas kitaip. Čia išaiškėja, kad santykiai – tai kiti vartai, taip pat vedantys į dvasios nušvitimą. Pro juos žengsime, kai išmoksime mylėti, užjausti, bendrauti išmintingai. 

Kai išmoksime būti čia ir dabar, kai imsime justi vidinį kūną, kai atleisime, kai prisiliesime prie Esaties – tada įvyks nušvitimas.

Eckhartas Tolle (1948 m. vasario 16 d.) - vokiečių kilmės dvasinis mokytojas ir savipagalbos knygų autorius. Tarp jo knygų yra „Šios akimirkos jėga" (1997). Iki 2009 m. Šiaurės Amerikoje parduota 3 mln. šios knygos egzempliorių, o laikraštis „The New York Times" teigė, kad E. Tolle yra populiariausias dvasinis autorius Jungtinėse Amerikos Valstijose. 2011 m. žurnalas „Watkins Review" įtraukė jį į „100 dvasiškai įtakingiausių gyvenančių žmonių" sąrašą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti