Pentagrama

Pentagrama

13,57€
16,35€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Jo Nesbo
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9789955238935

Knygos „Pentagrama “ aprašymas

Tai - penktoji detektyvo Hario Hūlės serijos dalis.

Karštą vasaros dieną savo bute Osle randama nužudyta jauna moteris. Vienas rankos pirštas nupjautas. Po akies voku paslėptas raudonas penkiakampės žvaigždės formos deimantas. Byla atitenka Hariui Hūlei ir Tomui Valeriui. Pastarąjį Hūlė įtaria nužudžius jo partnerę Eleną Jelten... Nors Hūlę ši kompanija nenudžiugina, detektyvas neturi kito pasirinkimo. Privalo imtis darbo. Po penkių dienų gaunamas pranešimas apie kitą auką. Jos pirštas taip pat nupjautas. Ir papuoštas žiedu su raudonu penkiakampės žvaigždės formos deimantu.

Penki žvaigždės kampai. Penki rankos pirštai. Kas penkios dienos po naują auką. Oslui siaubą varo serijinis žudikas.

Jo Nesbø (gimė 1960 m.) – vienas geriausių kriminalinių romanų rašytojų. Sėkmę ne tik gimtojoje Norvegijoje, bet ir užsienio šalyse pelnė kultinis knygų ciklas apie Harį Hūlę. Serijos romanai, tarp jų ir „Pentagrama", yra daugiasluoksniai, žiaurūs. Juose dažnai moterys atsiduria pavojuje.

Rašytojas įvertintas daugybe literatūros premijų. Tarp jų: „Stikliniu raktu“, „Riverton“, Norvegijos knygų klubo premija, „Bookseller“ prizu, Danijos detektyvų rašytojų akademijos premija. Visame pasaulyje parduota virš 50 mln. J. Nesbø knygų egzempliorių. Pagal romaną „Galvų medžiotojai“ 2011 m. sukurtas to paties pavadinimo kino filmas nominuotas gausybei apdovanojimų.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti