Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Marina Abramović

Marina Abramović (1946) – viena garsiausių performanso žanro menininkių. Nuo pat vaikystės meną ji suprato ne kaip galutinį produktą, o kaip visą procesą. Būtent tai ir atsispindi jos pasirodymuose: prieš 5 dešimtmečius ji šiurpino žiūrovus savo rankas ir tarpupirščius badydama peiliu, kiek vėliau jos statiški pasirodymai su įvairiausiais daiktais (įskaitant ir užtaisytą ginklą) sulaukė prieštaringų nuomonių. Visgi nepaisant kritikos, 1997 m. ji buvo pripažinta Venecijos bienalėje ir laimėjo Auksinio liūto apdovanojimą, skirtą geriausiam menininkui, – tai buvo jos tarptautinės šlovės pradžia. Šios autorės autobiografinė knyga „Eiti kiaurai sienas“ yra itin populiari visame pasaulyje ir Lietuvoje. Tai atviras pasakojimas apie Marinos Abramovic vaikystę, karjerą, karjeros pakilimus, nesėkmes, požiūrį. Ši knyga padės geriau pažinti šią menininkę ir performanso žanrą. 

Išdėstymas:

Marina Abramović

23,19€

Tai be galo įtraukianti, šokiruojanti ir detali garsios performansų menininkės Marinos Abramovič autobiografija. „Eiti kiaurai sienas“ – tai knyga, kurioje susižosite įdomiausias žymiausios performansų menininkės gyvenimo detales. Autobiografijoje atskleidžiama jos vaikystė, kuomet gyveno su seneliais, o vėliau – su griežtai ją auklėjusiais tė..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (viso puslapių - 1)