Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Nora Roberts

„Kai kurių dalykų gyvenime negali kontroliuoti. Tu gali tai paversti vakarėliu arba tragedija.“

Nora Roberts (g. 1950 m. kaip Eleanor Marie Robertson) – amerikiečių rašytoja, parašiusi daugiau nei 225 romanus. Ji rašo kaip J. D. Robb serijos „In Death“ autorė, taip pat rašė slapyvardžiu Jill March ir Jungtinės Karalystės leidiniams kaip Sarah Hardesty. N. Roberts buvo pirmoji autorė, įtraukta į „Romance Writers of America“ šlovės sieną. Nuo 2011 m. jos romanai „The New York Times“ bestselerių sąraše iš viso praleido 861 savaitę. Iš jų 176 savaites buvo pirmoje vietoje. Populiarūs rašytojos kūriniai: „Iš kraujo ir kaulų“, „Karolinos mėnulis“, „Likimo žvaigždės“.

Išdėstymas:

Nora Roberts

12,74€

Nora Roberts, New York Times bestselerių sąrašo pirmoje vietoje atsidūrusios epinės knygos „Pirmieji metai“ autorė, grįžta su nauju pasakojimu apie siaubą ir magiją pasaulyje, išgyvenusiame Pražūtį dėl paplitusios virusinės ligos.Sviftai gyvena paprastą žemdirbių gyvenimą, tačiau už taikaus ūkio ribų siautėja neįsivaizduojamos tamsos ir šviesos jėg..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

12,74€

New York Times Nr. 1 bestselerių autorė baigia savo pribloškiančią trilogiją, lyginamą su postapokaliptinės fantastikos klasika, Stepheno Kingo „Dvikova“.Kai virusinė liga, pavadinta Pražūtimi, sunaikina civilizaciją, magija tampa įprastu reiškiniu, ir Felona Svift savo jaunystę praleidžia mokydamasi ja naudotis. Mergina nenurims, kol neišlaisvins ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

15,47€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Nora Roberts

14,85€

New York Times bestselerių autorė Nora Roberts supina skandalą, įžymybių paslaptis ir žmogžudystę į jaudinantį romaną apie Holivudą su jo labai nuodėmingais, tačiau labai įtikinamais veikėjais. Tai istorija apie legendinę aktorę, kuri žino per daug, ir jos pasirinktą moterį, kuriai lemta visa tai atskleisti...Eva Benedikt — tikrų tikriausia kino de..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

12,86€

Noros Roberts „Pabudimas“: nuotykių, magijos, sapnų ir svajonių kelionė prasideda. Kai Brina Keli buvo maža, tėtis jai pasakodavo nepaprastas istorijas apie stebuklingą kraštą. Dabar ji — nerami, skolų slegiama jauna mokytoja, priversta dirbti nemėgstamą darbą. Tačiau vieną dieną netikėtai Brina sužino šokiruojamą naujieną: ji turi investicinę..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

13,36€

The New York Times bestselerių autorės Noros Roberts nauja knyga — romanas apie moterį, dukrą, ambicijas ir romantiką bei traumuojančią praeitį, kurią vis primena šiurpūs eiliuoti grasinimai...Adriana Rico buvo septynerių, kai pirmą kartą susidūrė su tėvu. Tą dieną jis vos nenužudė jos. Spėjo sukliudyti mama. Po to įvykio mergaitė visai vasarai lik..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

13,26€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

12,20€

Pribloškiantis naujas New York Times bestselerių autorės Noros Roberts romanas „Pirmieji metai“ — epinis pasakojimas apie viltį ir siaubą, chaosą ir išganymą, apie kelionę, kuri suvienys tragiškoje padėtyje atsidūrusius žmones į kovą dėl savo gyvenimo...Tai prasidėjo Naujųjų metų išvakarėse.Virusas puolė staiga ir plito žaibiškai. Baimė sklido dar ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

13,73€

Naujojo Noros Roberts trilerio „Priebėga“ veiksmas mezgasi kaimiškosiose Didžiojo Suro apylinkėse, šeimos rančoje ir Holivudo elito viloje.Dešimtmetė Holivudo garsenybių atžala Keitlina Salivan jau yra žvaigždė, tačiau viešėdama šeimos rezidencijoje Didžiajame Sure mielai žaidžia slėpynes su pusbroliais ir pusseserėmis. Vieno tokio žaidimo metu mer..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

14,06€

New York Times bestseleris — jaudinanti istorija apie drąsą, heroizmą... ir įtampą, neleidžiančią padėti knygos į šalį. Knyga "Saugus prieglobstis" pasakoja apie eilinį vakarą prekybos centre Portlande, Meino valstijoje. Trys paauglės laukia, kada prasidės filmas. Jaunas padavėjas flirtuoja su mergina, prekiaujančia akiniais nuo saulės. Mo..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Nora Roberts

13,81€

Naujas New York Times bestselerio „Pabudimas“ autorės Noros Roberts epas apie dievų meilę ir karus. Magijos ir žmonių pasauliai buvo ilgai atskirti. Bet kai kas sugeba keliauti tarp jų... Viena tokių yra Brina Šivona Keli. Ji ką tik grįžo į Talamą su savo bičiuliu Marku, persikėlimo metu beatodairiškai įsikibusiu draugei į ranką. Karalystė, ku..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

Bodinų ranča ir poilsio centras vakarų Montanoje yra sėkmingas šeimos verslas, idiliška vieta poilsiautojams. Daugiau nei trisdešimt tūkstančių akrų teritoriją ir keturių kartų namus valdo Bodinė Longbou, padedama gausaus personalo bei neseniai pasamdyto Keileno Skinerio. Kadaise šeimoje buvo dar viena moteris — Bo..

Išparduota

Nora Roberts

Žaviosios Anikos namai — jūra, ten ji turės grįžti, kai sergėtojai suras Likimo žvaigždes. Žmonių pasaulyje Aniką viskas stebina ir džiugina, o jos pačios dvasios tyrumas, grožis, kūno tvirtumas ir gyvumas naujiems draugams gniaužia kvapą. Sojeris Kingas, galintis keliauti erdve ir laiku, sergėtojusperkelia į Kaprio salą, kur paslėpta Vandens..

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

Bėgdama nuo persekiojimo Laura Malounė įstringa snieguotame kalnų kelyje ir tampa priklausoma nuo nepažįstamo vyro. Vienišiaus dailininko Geibrielio Bredlio namuose ji randa saugų prieglobstį. Jie kartu išgyvena pūgą ir dalijasi skaudžiomis paslaptimis. Norėdamas apsaugoti angeliško grožio Laurą ir jos būsimą kūdikį, Geibas ..

Išparduota

Nora Roberts

Viena populiariausių New York Times rašytojų Nora Roberts sukūrė intriguojantį romaną apie mažo miestelio paslaptis, skandalingus meilės nuotykius ir jauną moterį, ieškančią priebėgos, bet įsipainiojančią į kibius žudiko maniako tinklus. Perdegusi ir vis dar neatsigavusi po prastai pasibaigusio meilės romano pasaulinio garso smuikinin..

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

Populiariausia The New York Times bestselerių autorė Nora Roberts pristato užburiantį pasakojimą apie moterį, kuri, nors daug kentėjo gyvenime, niekada neprarado vilties... Torė Bodin užaugo Pietų Karolinoje, mažoje varganoje trobelėje, kur gyvenimo mokė geležinis tėvo kumštis ir odinis diržas ir kur negalėjo skleistis jos svajonės bei yp..

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

The New York Times bestselerių autorės Noros Roberts „Žvaigždžių sergėtojų“ trilogija apie tris poras, kurios susitinka, kad pasitelkusios laikui nepavaldžią meilę, įmintų neatmenamų laikų paslaptį. Dailininkė Saša Rigs gyvena atsiskyrusi, persekiojama košmariškų sapnų ir vizijų, kuriose regėtus vaizdus ji perkelia ..

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

..

Išparduota

Nora Roberts

Vyras ir moteris, gyvenantys pavojais ir apgaule, panyra į triuškinančią aistrą šiame patraukliame romane, kur niekas nėra taip, kaip atrodo. Pasaulinio garso mago dukra Roksė Nuvel yra paveldėjusi savo tėvo talentus — tarp jų ir tėvo polinkį vogti brangenybes. Į šį spalvingą pasaulį įžengia išsilaisvinimo meistras..

Išparduota

Nora Roberts

„The New York Times“ bestselerių autorės Noros Roberts „Žvaigždžių sergėtojų“ trilogija apie tris poras, kurios susitinka, kad, pasitelkusios laikui nepavaldžią meilę, įmintų neatmenamų laikų paslaptį. Ieškoti Ledo žvaigždės šeši Likimo žvaigždžių sergėtojai persikelia į Airiją, ir nemirtingajam Doiliui ..

Išparduota

Nora Roberts

Sėkmingai kopianti karjeros laiptais fotografė Džou Elena Hetevėj manė, kad jau seniai pabėgo iš vaikystės namų. Būtent ten ji praleido niūriausius metus, kai šeimos gyvenimą sugriovė netikėtai dingusi motina. Ir visgi sapnuose nuolat šmėsteli tas plačiai prie pietinės Džordžijos krantų išsibarstęs kurortas. Tačiau didži..

Išparduota

Nora Roberts

Zeinas ir Derbė — abu nusprendžia šaknis suleisti nedideliame mieste ir abiejų praeitis slepia skausmingas paslaptis. Jie susipažino nuo skaudžių išgyvenimų prabėgus daugeliui metų ir mėgina iš naujo kurti gyvenimą. Ar tamsioji praeitis juos paleis? O gal įtrauks į savo pražūtingas gelmes? Zeinas Bigelou augo gražiame,..

Išparduota

Nora Roberts

Dairydamasis tinkamos vietos naujam savo filmui, Filipas Kinkeidas nesitiki, kad reikiama kryptimi jį nukreips įstatymo pirštas. Už greičio viršijimą atsidūręs Frendlio areštinėje jis supranta, kad šis Dievo pamirštas kampelis yra būtent tai, ko ieško. O jį už grotų įkišusi Viktorija Ašton &nd..

Išparduota

Nora Roberts

..

Rodoma nuo 1 iki 29 iš 29 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1950 m. spalio 10 d.

Vaikystėje N. Roberts buvo aistringa skaitytoja ir dažnai pati kurdavo istorijas. 

Baigusi vidurinę mokyklą, ji ištekėjo ir vėliau susilaukė dviejų sūnų. 

1979 m. per pūgą užsidariusi namuose su mažais vaikais, ji parašė pirmąjį romaną „Airių grynakraujis“ (angl. „Irish Thoroughbred“, 1981). Po šio debiuto N. Roberts sulaukė fenomenalios sėkmės su dešimtimis įtraukiančių romanų. Jos kūriniuose, netipiškuose šiam žanrui, nebuvo daug dėmesio skiriama spindesiui ir pinigams, o buvo vaizduojami skaitytojams artimi personažai. 

1995 m. ji pradėjo rašyti romantinius kriminalinius romanus, kurie buvo leidžiami J. D. Robb slapyvardžiu. Itin produktyvi, N. Roberts laikėsi labai disciplinuotos dienotvarkės – penkias dienas per savaitę rašydavo iki aštuonių valandų. Kartais per metus ji baigdavo po keliolika leidinių.

Iki XXI a. pr. jos knygos buvo išspausdintos daugiau kaip 400 milijonų egzempliorių tiražu. Daugelis jų buvo ekranizuotos kaip televizijos filmai. 

N. Roberts buvo pirmoji (1986 m.) Amerikos romanų rašytojų šlovės sienos narė, o už šimtąjį romaną „Montanos dangus“ (1996) – pirmoji šimtmečio apdovanojimo laureatė. N. Roberts taip pat gavo Amerikos romanų rašytojų apdovanojimus už viso gyvenimo nuopelnus.

2012 m. išleido 200-ąją knygą „Liudininkė“ (angl. „The Witness“). 

N. Roberts romanai buvo išversti į daugiau kaip 25 kalbas ir nuolat užėmė pirmąsias vietas perkamiausių knygų sąrašuose. 

Kūrybos bruožai

N. Roberts rašymo procesas – tai kasdieninis aštuonių valandų rašymas. Tai jai papasakoti istoriją bet kokia pasirinkta forma – ar tai būtų šiuolaikiniai santykiai, ar romantinė įtampa – arba tokia, kokios reikalauja istorija, ir parašyti ją kuo geriau. Parašiusi istoriją, ji sako, kad pasikliauja kitais žmonėmis, kurie ją parduoda ir pozicionuoja, o jei knyga taps išskirtiniu romanu, tebūnie. „Mano vienintelis darbas – papasakoti istoriją“, - sako ji. „Manau, kad jei rašytojai sutelktų dėmesį į tai, jiems būtų geriau ir tikriausiai jiems labiau sektųsi.“