Nekaltas melas

Leidykla: Jotema
Autorius Nora Roberts
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 576
  • ISBN 9789955139478

Knygos „Nekaltas melas“ aprašymas

New York Times bestselerių autorė supina skandalą, įžymybių paslaptis ir žmogžudystę į intriguojantį romaną apie Holivudą su jo ypač nuodėmingais, bet ypač įtikinamais personažais. Tai pasakojimas apie legendinę aktorę, žinančią per daug, ir jos pasirinktą moterį, kuriai lemta visa tai atskleisti...

Eva Benedikt — tikrų tikriausia kino diva, kimaus balso sekso simbolis, turėjusi keturis vyrus ir visą būrį aistringų meilužių. Dabar ji pasiryžusi išleisti atvirus memuarus, kurie iš karto virsta tikru galvos skausmu Holivudo turtingiesiems ir galingiesiems. Bet Eva turi savų priežasčių.

Džiulija Samers nė nesvajojo, kad Eva Benedikt, Holivudo ikona, pasirinks ją savo biografe. Ir nors tai reiškia, kad ji ir jos dešimtmetis sūnus privalės iškeisti savo idilišką gyvenimą Konektikute į akinančias Beverli Hilso rampos šviesas, galimybė per daug gundanti, kad atsisakytų. Bet Džiulija neįtarė, kokias tamsias paslaptis slepia Eva ir kaip toli gali eiti tie, kurie trokšta ją sustabdyti...

Tarp kitų gražių žmonių Evos aplinkoje sukiojasi jos mylimas posūnis, detektyvų rašytojas Polas Vintropas, — vaikas, kurio ji niekuomet negalėjo turėti. Vyras dega ryžtu atkalbėti Evą nuo idėjos apie memuarus ir drauge stengiasi sutramdyti staiga užgimusią aistrą Džiulijai. Matydama, ko griebiasi Evos priešai, Džiulija sužino dar vieną tamsią žymios aktorės paslaptį. Būtent ji kardinaliai pakeis jaunos moters likimą.

Skandalai, įžymybių paslaptys, purvini žaidimai ir net žmogžudystės — visa tai slepiasi po spindinčia Holivudo uždanga. Ar pasaulis pasirengęs apie tai sužinoti? Ar jam bus leista apie tai išgirsti?

Nora Roberts puikiai supina pikantiškus kino žvaigždės pasakojimus ir besivystančią meilės istoriją knygoje Nekaltas melas.

Nora Roberts (gimė 1950 m. spalio 10 d. kaip Eleanor Marie Robertson) - amerikiečių rašytoja, parašiusi daugiau nei 225 romanus, rašytoja, pasivadinusi J. D. Robb, Jill March ir (Didžiojoje Britanijoje) Sarah Hardesty. Nuo 2011 m. jos romanai The New York Times bestselerių sąraše iš viso praleido 861 savaitę, iš jų 176 savaites buvo pirmoje vietoje.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti