Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

OSHO

„Žmonės viską priima taip rimtai, kad tai jiems tampa tikra kančia. Mokykitės daugiau juoktis. Manau, kad juokas toks pats šventas, kaip ir malda.“

Osho (Ošo; tikrasis vardas Rajneesh Chandra Mohan Jain; 1931-1990) – Indijos dvasinis mokytojas, Ošo meditacinio judėjimo kūrėjas. Pastoviai vedė meditacines stovyklas, paprastai kalnuotose vietovėse. Jose mokė meditacijos. Osho žinios sudėtos į tokias populiarias knygas kaip „Atjauta. Visiškai atsiskleidusi meilė“, „Gyvenimas, meilė, juokas“, „Intuicija“.

Išdėstymas:
elakcija

OSHO

8,83€

Šeštame populiarios serijos „Įžvalgos naujam gyvenimo būdui“ tome, Osho nagrinėja atjautos prigimtį, žvelgdamas į ją iš radikaliai kitokios perspektyvos. Jis teigia, kad daugybė vadinamųjų atjautos veiksmų yra suteršti subtilaus asmeninio susireikšminimo bei troškimo būti pripažintam. Be to, gali būti, kad žmonių atjauta yra paremta ne tikru noru p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

9,01€

Šioje knygoje vienas didžiausių XX amžiaus filosofų Osho kalba apie dalykus, kurių trūksta dabartiniam žmogui, kad jis nekentėtų ir jaustųsi iš tikrųjų gyvas. Knyga pasižymi originaliu stiliumi ir aštriu humoru, knygoje daug mūsų šiuolaikinės visuomenės kritikos. Gyvenimas pats savaime nėra prasmingas. Būtų prasmingas..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

8,46€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

8,46€

Intymumo jėga visų pirma paremta sugebėjimu pasikliauti savimi ir savo, kaip unikalios būtybės, vertės pojūčiu. Vienintelis būdas, kaip tokį pasitikėjimą išsiugdyti, pasak Ošo, yra atsakyti sau į klausimą, kas mes tokie esame. Turime tai padaryti visiškai sąžiningai, nesmerkdami savęs, nesiekdami būti kitokie, nei esame iš tikrųjų, nesistengdami at..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

6,88€

Šioje spalvinimo knygoje yra 77mistiniai Deva Padmos piešiniai, kuriuos ji sukūrė Ošo Dzen Taro kortomis. Šios kortos tapo bestseleriu taro pasaulyje ir išpopuliarino piešinius meditacijų pasaulyje.   Spalvindami šiuos piešinius galite pamąstyti apie spalvas, kurias suteikiate savo ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

9,91€

Meditacija užimtiesiems – tai paprastos įtampos numalšinimo, chroniško streso sumažinimo, greito atsipalaidavimo ir nusiraminimo strategijos. Niekam kitam taip nereikia medituoti kaip tiems, kurie neturi laiko medituoti. Šie užimti žmonės galbūt bandė medituoti, bet metė, nes susieti meditaciją su karštligiš..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

10,03€

Šioje knygoje OSHO moko mus gyventi dėmesingiau, budriau ir mąsliau, su meile, užuojauta ir supratimu. OSHO ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prietarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą.   Londono Sunday Times pavadino jį „vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

OSHO

10,74€

Knygoje „Tantra aukščiausias suvokimas“ surinkti spontaniški vieno garsiausių XX a. prašvitusių Mokytojų Ošo pokalbiai apie Tantrą ir tantrinį kelią. Pokalbiuose remiamasi XI a. indų dvasiniu tekstu - Tilopos „Mahamudros daina". Šiuose pokalbiuose Ošo aiškina daugelį reikšmingų meditacijos technikų, kurios lygiai taip pat naudingos ir galingos šian..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

OSHO

Knygoje DŽIAUGSMAS: LAIMĖ, KYLANTI IŠ VIDAUS, OSHO nagrinėja džiaugsmo prigimtį iš radikaliai naujo požiūrio taško. Meistriškai naudodamas atjautos ir humoro derinį, OSHO mums atskleidžia, kad džiaugsmas yra gyvenimo esmė, kad netgi liūdesio šaknys kyla iš džiaugsmo. OSHO mus drąsina priimti džiaugsmą su dė..

Išparduota

OSHO

Šioje knygoje vienas didžiausių XX amžiaus filosofų Osho kalba apie meditaciją kaip apie veiksmingą proto nuraminimo būdą. Neramus protas – didžiausia šiuolaikinio žmogaus problema. Neramus protas, užuot buvęs geras žmogaus tarnas, tampa jo šeimininku. Kai protas panyra į tylą, gyvenimas pasikeičia. OSHO sukūrė unikali..

Išparduota

OSHO

..

Išparduota

OSHO

..

Išparduota

OSHO

..

Išparduota

OSHO

..

Išparduota

OSHO

..

Išparduota

OSHO

..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1931 m. gruodžio 11 d. Indijoje, Kušvade, Madhija Pradeše smulkaus audinių pirklio šeimoje, praktikuojančioje džainizmą.

Iki septynerių metų gyveno pas senelius. Jie suteikė Osho visišką veiksmų laisvę. Palaikė ankstyvus gyvenimo prasmės ieškojimus.

1938 m. mirus seneliui grįžo pas tėvus į Gadavaros miestelį. Kartu atvyko jo senelė. Ji liko ištikimiausia Osho palaikytoja iki savo mirties 1970 m. 

1946 m. Osho patyrė pirmą satori būseną.

1956 m. baigė Saugaro universiteto Filosofijos fakultetą. Laimėjo aukso medalį Indijos debatų konkurse.

Nuo 1957 m. dėstė Raipuro Sanskrito koledže. 

1958 m. tapo Džabalpuro universiteto filosofijos profesoriumi. 

1966 m. paliko šią pareigybę tam, kad galėtų pasišvęsti šiuolaikinio žmogaus meditacijos menui. 

6-ajame dešimtmetyje apvažiavo Indiją kaip Ačarija (mokytojas) Radžnišas.

1968 m. apsistojo Bombėjuje ir pradėjo mokyti.

Mirė 1990 m. sausio 19 d.

Kūrybos bruožai

Osho savo mintis dėsto paprastais, suprantamais žodžiais, lengvais sakiniais. Jis naudoja žemiškus pavyzdžius, su kuriais kiekvienas iš mūsų gali susitapatinti. Osho vartoja bendrinius žodžius, vengia žargonų, mėgsta trumpus sakinius. Neperkrauna teksto nereikalinga informacija, naudoja pakankamą skaičių pavyzdžių.