OSHO
OSHO
Šeštame populiarios serijos „Įžvalgos naujam gyvenimo būdui“ tome, Osho nagrinėja atjautos prigimtį, žvelgdamas į ją iš radikaliai kitokios perspektyvos. Jis teigia, kad daugybė vadinamųjų atjautos veiksmų yra suteršti subtilaus asmeninio susireikšminimo bei troškimo būti pripažintam. Be to, gali būti, kad žmonių atjauta yra paremta ne tikru noru p..
OSHO
Knygoje DŽIAUGSMAS: LAIMĖ, KYLANTI IŠ VIDAUS, OSHO nagrinėja džiaugsmo prigimtį iš radikaliai naujo požiūrio taško. Meistriškai naudodamas atjautos ir humoro derinį, OSHO mums atskleidžia, kad džiaugsmas yra gyvenimo esmė, kad netgi liūdesio šaknys kyla iš džiaugsmo. OSHO mus drąsina priimti džiaugsmą su dė..
OSHO
Šioje knygoje vienas didžiausių XX amžiaus filosofų Osho kalba apie dalykus, kurių trūksta dabartiniam žmogui, kad jis nekentėtų ir jaustųsi iš tikrųjų gyvas. Knyga pasižymi originaliu stiliumi ir aštriu humoru, knygoje daug mūsų šiuolaikinės visuomenės kritikos. Gyvenimas pats savaime nėra prasmingas. Būtų prasmingas..
OSHO
Intymumo jėga visų pirma paremta sugebėjimu pasikliauti savimi ir savo, kaip unikalios būtybės, vertės pojūčiu. Vienintelis būdas, kaip tokį pasitikėjimą išsiugdyti, pasak Ošo, yra atsakyti sau į klausimą, kas mes tokie esame. Turime tai padaryti visiškai sąžiningai, nesmerkdami savęs, nesiekdami būti kitokie, nei esame iš tikrųjų, nesistengdami at..
OSHO
Meditacija užimtiesiems – tai paprastos įtampos numalšinimo, chroniško streso sumažinimo, greito atsipalaidavimo ir nusiraminimo strategijos. Niekam kitam taip nereikia medituoti kaip tiems, kurie neturi laiko medituoti. Šie užimti žmonės galbūt bandė medituoti, bet metė, nes susieti meditaciją su karštligiš..
OSHO
Šioje knygoje OSHO moko mus gyventi dėmesingiau, budriau ir mąsliau, su meile, užuojauta ir supratimu. OSHO ragina žmones pažinti jiems primestą įsitikinimų bei prietarų sistemą ir jos atsisakyti, nes ji riboja jų galimybes ir skurdina gyvenimą. Londono Sunday Times pavadino jį „vienu iš tūkstančio XX amžiaus kūrėjų..
OSHO
Knygoje „Tantra aukščiausias suvokimas“ surinkti spontaniški vieno garsiausių XX a. prašvitusių Mokytojų Ošo pokalbiai apie Tantrą ir tantrinį kelią. Pokalbiuose remiamasi XI a. indų dvasiniu tekstu - Tilopos „Mahamudros daina". Šiuose pokalbiuose Ošo aiškina daugelį reikšmingų meditacijos technikų, kurios lygiai taip pat naudingos ir galingos šian..
OSHO
Šioje knygoje vienas didžiausių XX amžiaus filosofų Osho kalba apie meditaciją kaip apie veiksmingą proto nuraminimo būdą. Neramus protas – didžiausia šiuolaikinio žmogaus problema. Neramus protas, užuot buvęs geras žmogaus tarnas, tampa jo šeimininku. Kai protas panyra į tylą, gyvenimas pasikeičia. OSHO sukūrė unikali..