Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Paula Hawkins

Išdėstymas:

Paula Hawkins

15,26€

SUNDAY TIMES“ BESTSELERIS NR. 1BESTSELERIO „MERGINA TRAUKINY“ AUTORĖS KNYGA Kai Londono kanale, baržoje, randamas žiauriai nužudyto Danielio Saderlando lavonas, kaltės šešėlis krenta išsyk ant trijų moterų. Laura – mergina, kartu su Danieliu praleidusi paskutinę jo gyvenimo naktį. Karla – sielvartaujanti vaikino teta, vos prieš kelias savaites..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Paula Hawkins

11,08€

Žymios britų autorės Paulos Hawkins kūrinys „Mergina traukiny“ – tai pirmuoju asmeniu pasakojama trijų perspektyvų istorija apie veikėjas Reičelę, Aną ir Megan. Tik pasirodęs šis romanas kaipmat tapo pasauliniu bestseleriu. Pačioje knygos pradžioje vaizduojama vienos iš veikėjų Reičelės kasdienybė: kiekvieną dieną ji važinėja tuo pačiu traukin..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Paula Hawkins

11,73€

Niekada nepasitikėk ramiu vandens paviršiumi. Paskutinėmis gyvenimo dienomis Danielė Ebot bandė prisiskambinti seseriai Džulijai, tačiau į pagalbos šauksmą ši neatsakė. Po kelių dienų Danielė randama negyva Skenduolių užutėkyje – mįslingame upės vingyje, kuriame per šimtmečius menančią seserų gimtojo miestelio i..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)