Mergina traukiny

10,00€
*Išpardavimo kaina
13,35€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Paula Hawkins
Informacija
  • Metai 2015
  • Puslapiai 375
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9789955238638

Knygos „Mergina traukiny “ aprašymas

Žymios britų autorės Paulos Hawkins kūrinys „Mergina traukiny“ – tai pirmuoju asmeniu pasakojama trijų perspektyvų istorija apie veikėjas Reičelę, Aną ir Megan. Tik pasirodęs šis romanas kaipmat tapo pasauliniu bestseleriu. 

Pačioje knygos pradžioje vaizduojama vienos iš veikėjų Reičelės kasdienybė: kiekvieną dieną ji važinėja tuo pačiu traukiniu iš namų į Londoną ir atgal. Kaskart bevažiuodama ji mato tuos pačius namus, šeimas, jų rytmetinius pusryčių ritualus. Tačiau vieną dieną ji pastebi tai, kas apverčia jos gyvenimą aukštyn kojomis. Pagrindinė veikėja nė nenutuokia, jog pora, kurią stebėdavo kasdien, yra glaudžiai susijusi su jos gyvenimu, o reginys – palies ją asmeniškai. 

„Mergina traukiny“ - tai įtaigus, įtemtas, detektyvinis trileris, kuris iki pat pabaigos prikausto skaitytoją. Taip pat, autorė šiame kūrinyje paliečia ir aktualias šeimos vertybių, santykių, poros psichologijos bei skyrybų temas, kurios bus artimos daugeliui. 2016 m. pagal Paulos Hawkins trilerį pasirodė ir milžiniško populiarumo sulaukęs filmas. 

Paula Hawkins (g. 1972 m. rugpjūčio 26 d.) - britų rašytoja, geriausiai žinoma dėl populiariausio psichologinio trilerio romano "Mergina traukinyje". Jame nagrinėjamos smurto šeimoje, piktnaudžiavimo alkoholiu ir narkotikais temos. 2016 m. pagal šį romaną buvo sukurtas filmas, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Emily Blunt.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti