Renata Šerelytė

Išdėstymas:
ispardavimas -30%

Renata Šerelytė

Nauja kaina:
8,30€
Sena kaina:
11,85€
Sutaupote:
3,55€

Norėjosi išryškinti gaivališką, archajišką raganiškumo liniją kaip specifinį, tamsų moters sielos balsą, poetišką ir pragaištingą. Kaip gelmę, kurioje nušvitęs spindulys juodą inertišką vandenį paverčia  auksiniu. Ir nežinau, kuri iš jų raganiškesnė – Magdalena ..

ispardavimas -30%

Renata Šerelytė

Nauja kaina:
7,46€
Sena kaina:
10,65€
Sutaupote:
3,19€

 7–11 m. vaikams Požemiai, brrr... juose turėtų būti tamsu ir ankšta. Bet tik ne šioje knygoje!.. Čia  auga šviečiantys grybai, tyvuliuoja paslaptinga jūra su kalbančiomis žuvimis, stūkso  plunksnoti ir kailiniuoti medžiai, atsiveria stebuklinga ola, kurioje susapnuoti skanėstai virsta tikrais. Dar, žin..

akcija -40%

Renata Šerelytė

9,06€ 15,10€

Sutaupote:
6,04€

Kas sieja slogius pokario metus ir sovietmečio stagnaciją? Partizano likimą ir vaiką, iš kurio atminties ištrinta tautos istorija? Rūdžių ėdamą naktį ir naująjį rytą, kurio pažadas niekados nemiršta?  Galbūt – niekas. Galbūt – viskas.  Pirmuoju atveju nieko klausti nebereikia. O antruoju... Kiekvienas m..

Renata Šerelytė

Internetu:
9,31€
Knygyne:
10,95€

Barbora Radvilaitė mūsų istorinėje ir literatūrinėje tradicijoje – bent jau kol kas – priklauso vyriškajai paradigmai. Pasitelkiant vyrišką logiką ir fiziologiją, ne kartą buvo bandyta įspėti ir paaiškinti šios moters paslaptį. Žinodama, kad tokie bandymai ne visada sėkmingi, šiame romane nesistengiau ..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)