Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Rimantas Kmita

Rimantas Kmita — literatūros mokslininkas, rašytojas, radijo ir televizijos laidų vedėjas, žymių romanų „Remyga” ir „Pietinia Kronikas” autorius. Gimė ir augo Šiauliuose, literatūrologijos bakalaurą įgijo Klaipėdoje, vėliau tęsė mokslus Vilniuje bei Greifswalde (Vokietijoje). Savo romanuose autorius nuodugniai atvaizduoja tamsiąją Šiaulių realybę Nepriklausomybės akivaizdoje, vartoja labai autentišką, šiauliečiams būdingą kalbą, aprašo realybėje egzistuojančias vietas. Už kūrinį „Remyga” R. Kmita yra pelnęs Lietuvos rašytojų sąjungos premiją, o Šiaulių dramos teatre pagal šį kūrinį yra pastatytas spektaklis.  

Išdėstymas:

Rimantas Kmita

10,49€

Šiauliai. Vieno vaikino istorija iškart po nepriklausomybės. Kožos ir treningai, meilė ir pinigai, laukinis kapitalizmas ir regbis. Juokas pro ašaras…„i viskas – originals“. Rimantas Kmita – literatūros kritikas, poetas, rašytojas – pirmuoju savo romanu „Pietinia kronikas“..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rimantas Kmita

14,85€

Rimantas Kmita – literatūros kritikas, poetas, dramaturgas, rašytojas, kultinio romano „Pietinia kronikas“ autorius. Romano, kuris tapo savotišku Nepriklausomybės pradžios Šiaulių epu ir pažadino miesto savastį. „Remyga“ – romanas, kurio veiksmas taip pat vyksta Šiauliuose. Tačiau tai jau visai kitokia knyga. Apie nematomą, tamsiąją, Šiaulių p..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rimantas Kmita

21,17€

Kadangi gyvename, tai mūsų pačių patirtis privalo būti atkurta tokiu laipsniu, kad sukrėstų. Vienintelė, tikra, brutali.Sigitas Geda, Vasarė ajero šneka„Ugnies giesmės. Tūkstantis Sigito Gedos veidų“ – monografija, skirta vienam ryškiausių XX a. lietuvių poetų. Tačiau tai – ne Sigito Gedos biografija ir ne jo kūrybos analizė. Rimantas Kmita sako:&n..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)