Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Roberto Petrausko knygos

Robertas Petrauskas – rašytojas, televizijos laidų vedėjas, sporto komentatorius, istorikas. Nors daugeliui žiūrovų jo balsas atpažįstamas iš tiesioginių krepšinio transliacijų, R. Petrausko viso gyvenimo veikla neapsiriboja tik tuo: jau ne vienerius metus R. Petrauskas veda intelektualinę laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, dalyvauja „Nacionalinėje ekspedicijoje“, be to, yra parašęs didelio populiarumo sulaukusią trilogiją apie Antrąjį pasaulinį karą. Bene greičiausiai nuo knygų lentynų skaitytojai nušlavė trečiąją trilogijos dalį: Roberto Petrausko „Barbarosa. Antrasis pasaulinis karas Europoje“, kuri tapo tikru bestseleriu. Kaip teigia pats jos autorius, visų, nusipirkusių bent vieną trilogijos dalį, neišeitų sutalpinti Žalgirio arenoje. Tad jeigu dar neskaitėte nei vienos Roberto Petrausko knygos, visuomet ją galite įsigyti „Vaga“ el. parduotuvėje.

Išdėstymas:

Robertas Petrauskas

BARBAROSA knyga yra trečiasis leidinys iš R. Petrausko serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje. Tai ypatingai laukta serijos dalis, nes joje aprašomi mūšiai vyko ir Lietuvoje. Be to turbūt nėra kitos karinės operacijos pasaulio istorijoje, kuri net praėjus daugeliui metų ir toliau keltų tiek daug diskusijų, ginčų, hipotezių, vertinimų.Knyga ap..

Robertas Petrauskas

..

Robertas Petrauskas

..

Robertas Petrauskas

„Trečiojo Reicho triumfas" (pirmas leidimas 2010 m.) – tai pirmoji R. Petrausko serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje dalis,  sulaukusi didžiulio populiarumo ir jau išleista 15 tūkstančių tiražu. Tai didelės apimties kūrinys, kuriame gausu istorinių faktų, statistinių duomenų, autentiškų šaltin..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)