Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Roberto Petrausko knygos

„Pasakymas „aš žinau, kad nieko nežinau“ yra sokratiškas. Jį sugalvojo filosofas, kuris žinojo daug, ir, žinodamas daug, suprato, kad žino labai mažai. Čia, man atrodo, yra didysis paradoksas: žmonės, kurie apie kažką žino mažiau, yra įsitikinę, kad žino pakankamai. Jie yra visiškai įsitikinę, kad žino tiek, kiek reikia žinoti. Visgi kuo labiau žmogus gilinasi, tuo daugiau jam kyla mįslių, klausimų, tuo aiškiau jis supranta, kiek daug jis dar nežino."

Robertas Petrauskas – rašytojas, televizijos laidų vedėjas, sporto komentatorius, istorikas. Nors daugeliui žiūrovų jo balsas atpažįstamas iš tiesioginių krepšinio transliacijų, R. Petrausko viso gyvenimo veikla neapsiriboja tik tuo: jau ne vienerius metus R. Petrauskas veda intelektualinę laidą „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, dalyvauja „Nacionalinėje ekspedicijoje“, be to, yra parašęs didelio populiarumo sulaukusią trilogiją apie Antrąjį pasaulinį karą. Bene greičiausiai nuo knygų lentynų skaitytojai nušlavė trečiąją trilogijos dalį: Roberto Petrausko „Barbarosa. Antrasis pasaulinis karas Europoje“, kuri tapo tikru bestseleriu. Kaip teigia pats jos autorius, visų, nusipirkusių bent vieną trilogijos dalį, neišeitų sutalpinti Žalgirio arenoje. Tad jeigu dar neskaitėte nei vienos Roberto Petrausko knygos, visuomet ją galite įsigyti „Vaga“ el. parduotuvėje.

Išdėstymas:

Robertas Petrauskas

25,46€

Istorinė knyga, nukelianti į pačią XVIII a. pradžią. Jos kulminacija – 1709 m. įvykęs Poltavos mūšis, bet šis pasakojimas ne tik apie didelį mūšį. Jis apima pirmąją Didžiojo Šiaurės karo (1700–1721) pusę ir supažindina su Europa XVIII a. išvakarėse. Gali būti, kad tai didelio pasakojimo pradžia, taip pat neblogas įvadas tiems, kurie susidomėtų XVII..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Robertas Petrauskas

BARBAROSA knyga yra trečiasis leidinys iš R. Petrausko serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje. Tai ypatingai laukta serijos dalis, nes joje aprašomi mūšiai vyko ir Lietuvoje. Be to turbūt nėra kitos karinės operacijos pasaulio istorijoje, kuri net praėjus daugeliui metų ir toliau keltų tiek daug diskusijų, ginčų, hipotezių, vertinimų.Knyga ap..

Išparduota

Robertas Petrauskas

..

Išparduota

Robertas Petrauskas

„Trečiojo Reicho triumfas" (pirmas leidimas 2010 m.) – tai pirmoji R. Petrausko serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje dalis,  sulaukusi didžiulio populiarumo ir jau išleista 15 tūkstančių tiražu. Tai didelės apimties kūrinys, kuriame gausu istorinių faktų, statistinių duomenų, autentiškų šaltin..

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1976 m. balandžio 29 d. Gargžduose.

Nuo 1999 m. komentuoja krepšinio rungtynes.

2000 m. baigė istorijos bakalauro studijas Klaipėdos universitete. 

Nuo 2005 m. rengia sporto žinias.

2010 m. išleido pirmąją savo knygą „Trečiojo reicho triumfas“. 

2013 m. išleido antrąją istorinę knygą „Lemtingi sprendimai. Antrasis pasaulinis karas Europoje“. 

Kūrybos bruožai

R. Petrauskas daugeliui lietuvių labiau žinomas kaip krepšinio komentatorius ir laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ vedėjas. Be šių pareigų, jis yra istorikas ir rašytojas. R. Petrauskas specializuojasi būtent XX a. metraščių srityje.

Jo knyga „Poltava“ apima pirmąjį Didžiojo Šiaurės karo (1700-1721 m.) pusmetį ir supažindina su XVIII a. išvakarių Europa. Tai taip pat pasakojimas apie Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę bei siaubingą nuojautą, kuri pasitvirtins amžiaus pabaigoje. Maža to, tai taip pat yra Ukrainos istorija ir bandymas išspręsti klausimus, be kurių sunku suvokti šiuolaikinę Rusijos ir Ukrainos kovą.