Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Robin Sharma

„Laimės paslaptis paprasta: suvok, ką iš tiesų norėtum daryti, ir visomis jėgomis siek tikslo. Tada tavo gyvenimas atsiras gerovė, o visi troškimai ims pildytis lengvai ir greitai.”

Robin Sharma – tarp jo klientų yra NASA, „Microsoft“, „Nike“, „Unilever“, „General Electric“, „FedEx“, HP, „Starbucks“, „Oracle“, Jeilio universitetas, PwC, „IBM Watson“ ir Jaunųjų prezidentų organizacija. Kaip pranešėjas Robinas Šarma turi retą gebėjimą įelektrinti auditoriją ir kartu pateikti neįprastai originalių ir taktinių įžvalgų, dėl kurių žmonės dirba geriausiai, komandos pasiekia puikių rezultatų, o organizacijos tampa nepralenkiamos. Jo tarptautiniai bestseleriai, tokie kaip „5 valandos klubas“, „Ką tau skyrė likimas?“ ir „Kas verks, kai tu mirsi?“, parduoti milijoniniais tiražais daugiau nei 92 kalbomis ir dialektais. Todėl R. Sharma yra vienas skaitomiausių autorių pasaulyje.

Išdėstymas:

Robin Sharma

14,64€

Šioje gyvenimą keičiančioje knygoje, kurią autorius kruopščiai rengė ketverius metus, sužinosite apie ankstyvo kėlimosi įprotį, kuris daugeliui padėjo pasiekti neįtikėtinų rezultatų ir kartu padidinti savo laimės bei gyvybingumo jausmą. Legendinis lyderystės ir elitinės veiklos ekspertas Robin Sharma daugiau nei prieš dvidešimt metų pristatė „5 val..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

9,04€

Tai pasakojimas apie Darą Sanderseną, ambicingą ir sėkmės lydimą verslininką, kuris, nuėjęs nemažą gyvenimo kelio dalį, nusivylė pasauliu, neteko ramybės, liovėsi regėjęs savo pastangų prasmę. Visą jo būtį iš esmės permainė susitikimas su Džiulianu Mantliu – garsiuoju vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį". Sandersenas, išmokęs septynias jo pamoka..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

9,04€

„Stebi, kaip gyvenimas praeina pro šalį, nepalikdamas galimybės pajusti jo didingumo, atrasti laimės ir patirti džiaugsmo, kurio tikrai nusipelnei?Tuomet ši ypatinga knyga taps tavo kelrode žvaigžde, vedančia į nuostabų gyvenimą. Dėkoju, kad įsigijote šią knygą. Vadinasi, norite gyventi sąmoningiau, džiaugsmingiau ir prasmingiau. Vadinasi, nusp..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

7,55€

Visame pasaulyje populiarus saviugdos specialistas Robinas Sharma duoda savo skaitytojams paprastų, bet veiksmingų patarimų, kaip realizuoti savo žmogiškąsias galimybes ir siekti asmeninio bei profesinio gyvenimo didingumo. Knygoje „Kasdieniniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį" 365" autorius pateikia skaitytojams citatas iš sa..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

9,04€

Visame pasaulyje populiarus saviugdos specialistas Robinas Sharma duoda savo skaitytojams 100 paprastų, bet veiksmingų patarimų, kaip realizuoti savo žmogiškąsias galimybes ir siekti asmeninio bei profesinio gyvenimo didingumo.Gyvenimo pabaigoje mažai kas iš mūsų gailėsis, kad nesutaupė daug pinigų. Na, nepavyko – ir tiek to. O gailėsimės, kad ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

9,04€

 „Po dvidešimties metų jums kels didesnį nusivylimą tie dalykai, kurių nepadarėte, negu tie, kuriuos padarėte. Tad atriškite laivavirves. Išplaukite iš saugaus uosto. Įkinkykite vėjus į savo bures. Tyrinėkite. Svajokite. Atraskite."Mark TwainŠioje knygoje „Lyderis be titulo" saviugdos mokytojas Robinas Šarma (Robin Sharma) įtikinamai parodo, k..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

7,42€

„Meistriškumo vadove“ gausu patikrintų idėjų ir praktikų, kurios padės jums greitai pasiekti pasaulinių standartų lygį.„Meistriškumo vadovą“ sudaro trisdešimt šešios pokyčių pamokos ir kiekviena jų yra žingsnis, kuris pagerins jūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Esate verti, kad jūsų gyvenimas būtų nepaprastas, o kasdienės veiklos rezultatai – įsp..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

5,76€

Visi turime potencialą susikurti tobulą gyvenimą, pasiekti didžių dalykų ir gyventi kupini džiaugsmo bei tyros palaimos. Kai kuriuose iš mūsų šis potencialas snaudžia giliai viduje ir laukia, kol bus panaudotas. Paslaptis, kaip šį potencialą išnaudoti, atskleidžia legendinis lyderystės ir elitinės veiklos ekspertas Robin Sharma. Tarptautinis b..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

7,38€

SVAJOK. IŠDRĮSK. VADOVAUK. MOKYKIS. MEISTRIŠKAI KURK. TOBULAI GAMINK. NESILIAUK. OPTIMIZUOK. ĮKVĖPK. DARYK ĮTAKĄ. LAIMĖK. KARTOK PERGALES. VERŽKIS. ILSĖKIS. MYLĖK. GYVENK. Nepaprastas, nuostabus gyvenimas daugiau nėra skirtas tik nedideliam būreliui išrinktųjų. Išstudijuokite sėkmės lydimų žmon..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

6,26€

Kaip atskleisti savo vaikų talentus ir gebėjimus, užauginti išmintingus ir stiprius dvasia Vaikų ugdymas – tai vertingiausia investicija, kurią gali padaryti išmintingi tėvai. Būtent nuo šios investicijos priklauso mūsų ateitis. Kai negailite vaikams laiko, tai reiškia, kad jūs tikslingai vystote jų asmenybę, st..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

7,55€

Šios knygos „Šventasis, banglentininkas ir vadovas" puslapiuose aprašytas nepaprastas, ypatingas vyksmas, kai žmogus gyvenimą sukuria iš naujo ir vėl susilieja su prigimtine savo esybe. Knygoje įtaigiai dera gili išmintis ir praktiškos gyvenimo pamokos, jos padės jums suvokti tauriausia..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Robin Sharma

7,38€

Džonatanas Landris buvo žmogus, kuriam nesisekė. Ir štai jis kartą keistomis aplinkybėmis susitiko su savo giminaičiu Džulianu Mantliu. Džulianas kitados buvo sėkmės lydimas advokatas, tačiau vieną dieną jis netikėtai metė šį pelningą darbą ir išvyko į nuošalų Himalajų kaimelį. Grįžo visiškai pasikeitęs... Daba..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

Nepaprasta istorija apie tai, kaip turime elgtis, kad iš tikrųjų jaustume gyvenimo alsavimą.Džonatanas Landris buvo žmogus, kuriam nesisekė. Ir štai keistomis aplinkybėmis susitiko su savo giminaičiu Džiulianu Mantliu. Džiulianas kitados buvo sėkmės lydimas advokatas, tačiau vieną dieną jis netikėtai metė šį pelningą darbą ir i..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

..

Išparduota

Robin Sharma

Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius. Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuo..

Rodoma nuo 1 iki 22 iš 22 (viso puslapių - 1)

Biografija

R. Sharma yra indų kilmės. 

Turi teisės magistro laipsnį. Iš pradžių dirbo teisininku, bet sako, kad nerado pasitenkinimo ir ramybės. 

Rašytojo karjerą R. Sharma pradėjo būdamas 25 metų. Plačiai išgarsėjo savo antrąja knyga „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrari“. Po to, kai antroji knyga sulaukė sėkmės, jis metė teisininko karjerą ir tapo nuolatiniu rašytoju. 

Vėliau pradėjo viešai kalbėti ir tapo populiarus kaip pranešėjas. Su juo konsultuojasi daugelis įmonių vadovų ir kitų pasaulio lyderių, kad gautų patarimų, kaip išlaikyti darbuotojų motyvaciją. Jis taip pat vedė mokymus daugeliui įmonių, pavyzdžiui, „Nike“, „Microsoft“, IBM ir „FedEx“. Daugelis organizacijų, tokių kaip Jeilio universitetas, Harvardo verslo mokykla ir NASA, taip pat kviečia jį sakyti viešų kalbų.

Kūrybos bruožai

R. Shrama rašo praktinėmis temomis, kurios skaitytojui suteikia malonumo. Jo knygos skatina skaitytojus rizikuoti ir užsibrėžti gyvenimo tikslus. Jis daugiausia dėmesio skiria indų filosofijai, nes tiki, kad žmonėms reikia mokytis vieni iš kitų. R. Sharma į savo tekstus įtraukė ir Vakarų, ir Rytų dvasingumo technikas.