Kas verks, kai tu mirsi?

9,04€
10,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Luceo
Autorius Robin Sharma
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 208
  • ISBN 9786098247244

Knygos „Kas verks, kai tu mirsi?“ aprašymas

„Stebi, kaip gyvenimas praeina pro šalį, nepalikdamas galimybės pajusti jo didingumo, atrasti laimės ir patirti džiaugsmo, kurio tikrai nusipelnei?

Tuomet ši ypatinga knyga taps tavo kelrode žvaigžde, vedančia į nuostabų gyvenimą. Dėkoju, kad įsigijote šią knygą. Vadinasi, norite gyventi sąmoningiau, džiaugsmingiau ir prasmingiau. Vadinasi, nusprendėte gyventi tikslingiau ir nepasikliauti atsitiktinumais. Pasiryžote laikytis tam tikro plano, o ne atsiduoti likimo valiai. Sveikinu!

Nuo tada, kai buvo išleistos pirmosios dvi knygos apie vienuolį, kuris pardavė ferarį, gavau daugybę skaitytojų laiškų. Iš jų sužinojau, kad mano knygose aptariamos idėjos jau spėjo iš esmės pakeisti daugelio žmonių gyvenimą. Skaitytojų atsiliepimai mane labai sujaudino ir įkvėpė. O svarbiausia, kad ta gausybė laiškų paskatino apibendrinti gyvenimo meno pamokas ir šią informaciją pateikti atskirais skyriais. Taigi ėmiausi darbo: atrinkau pačius svarbiausius dalykus, kurie galėtų padėti žmonėms gyventi geriau, sąmoningiau bei prasmingiau, ir sudėjau juos į šios knygos puslapius.“ – Robinas Sharma.

Neskubėk sekti paskui minią – ji gali pasirodyti esanti laidotuvių procesija. Kokiu žmogumi virsi po penkerių metų, lemia šie esminiai veiksniai: asmenys, su kuriais bendrauji, ir knygos, kurias skaitai. Žmonės regi pasaulį ne tokį, koks jis yra, o tokį, kokie yra jie patys.

Robinas Šarma (Robin Sharma) - kanadiečių rašytojas, labiausiai žinomas dėl knygų serijos „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį". R. Sharma dirbo teisininku iki 25 metų, kai savarankiškai išleido knygą „MegaLiving" (1994) apie streso valdymą ir dvasingumą. Iš pradžių jis taip pat savarankiškai išleido knygą „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį", kurią vėliau platesniam platinimui perėmė „HarperCollins". R. Sharma išleido dar 12 knygų, tarp jų - „Kas verks, kai tu mirsi?", ir įkūrė mokymų bendrovę „Sharma Leadership International".

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti