Sandra J. Paul

„Rašymas man svarbus kaip kvėpavimas.“


Sandra J. Paul (g.1972) – belgų rašytoja ir ir leidyklos „Hamley Books“ savininkė, žinoma dėl savo patrauklių trilerių ir įtampą keliančių romanų. Angliškai parašytus kūrinius rašytoja pasirašinėja Joanne Carlton slapyvardžiu. Žymiausi autorės kūriniai „Užmirštas sodas“, „Apleistas namas“, „Mano tiesa“.

Sandra J. Paul

11,56€

Turime sandėlyje

Sandra J. Paul

11,73€

Turime sandėlyje

Sandra J. Paul

20,36€

Turime sandėlyje

Sandra J. Paul

11,82€

Turime sandėlyje

Sandra J. Paul

12,33€

Turime sandėlyje

5 prekės

Biografija


  • Gimė 1972 m. Belgijoje.

  • 2018 m. rašytoja įgyvendino savo svajonę ir įkūrė leidyklą. „Hamley Books“ labai greitai išaugo į vidutinio dydžio leidyklą.

  • 2019 m. išleido kūrinį „Tamsos mokykla“ – jaunimo trilerį, kurį ji parašė kartu su sūnumi. Ši knyga iškart sulaukė didelio pasisekimo, o 2020 m. pasirodė „Apleistas namas“ ir „Užmirštas sodas“.

  • 2020 m. taip pat buvo išleistas ketvirtasis rašytojos psichologinis trileris „Mano tiesa“ – projektas, kurio metu skaitytojas gali pasirinkti, kurią iš dviejų tos pačios istorijos versijų nori perskaityti pirmiausia. Reikėtų perskaityti abi versijas, tačiau visa tiesa slypi knygos viduryje. 

  • Rašytoja sulaukė pripažinimo visame pasaulyje, o jos kūriniai pelnė ne vieną apdovanojimą.

Kūrybos bruožai

Sandros J. Paul kūryboje netrūksta įtampos, paslaptingumo ir šiurpuliukus keliančių nuotykių. Autorės knygos kviečia pasinerti į įtraukiančius siužetus, kurie įkvepia ir parodo tikrąsias vertybes. Kūriniai parašyti nesudėtinga kalba, todėl pasakojimai patiks ir mažiesiems skaitytojams.