Mano tiesa

20,36€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786090157213

Knygos „Mano tiesa“ aprašymas

Du draugai.

Tragiškai žuvusi nuotaka.

Dvi versijos.

Kuris iš jų sako tiesą? O gal ji slypi kažkur per vidurį?

Neitanas – sėkmingas mados fotografas, kuris didžiausią džiaugsmą patiria laisvu nuo darbo mados pasaulyje laiku fotografuodamas gamtą „National Geographic“ ir laipiodamas uolomis, o Elijas – neįtikėtinai greitai karjeros laiptais užkopęs advokatas, dirbantis JAV Rytų pakrantės turtingiesiems.

Jie ne tik geriausi draugai, bet ir pusbroliai. Tačiau viskas pasikeičia, kai jų gyvenime pasirodo nuostabioji Natali.

Įtampa tarp pusbrolių dar paaštrėja Elijui ir Natali pranešus, kad vos už kelių mėnesių ketina susituokti, o reikalus galutinai sujaukia sunkiai paaiškinama nuotakos mirtis, kurios vieninteliai liudininkai – Neitanas ir Elijas.

Tik abu pusbroliai apie šį kraupų įvykį pasakoja skirtingai. Kurio „tiesą“ norite sužinoti pirmiausia? Neitano? O gal Elijo? Apvertę knygą rasite kito pusbrolio versiją, o TIESA išties slypi knygos viduryje.

Šio įtempto trilerio personažų elgesys nuolat klaidins, vis svarstysite, ar žmogus gali pasikeisti iš esmės. Galbūt tereikia tinkamų aplinkybių, ir kiekvienas iš mūsų galėtų virsti net patiems artimiausiems neatpažįstamu žmogumi? O labiau už viską norėsis sužinoti, kokie gi motyvai jungtuvių švente turėjusią būti dieną pavertė baisiu košmaru.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti