Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Santa Montefiore

„Mylėti nereiškia pasirinkti tik gerąsias dalis. Reikia imti visumą ir mylėti ją visą.“

1970 m. Anglijoje gimusi Santa Montefiore užaugo ūkyje Hampšyre. Mokėsi Šerborno mergaičių mokykloje. Ekseterio universitete ji studijavo ispanų ir italų kalbas. Didžiąją 9-ojo dešimtmečio dalį praleido Buenos Airėse, kur užaugo jos motina. 1998 m. ji atsivertė į judaizmą ir susituokė su istoriku Simonu Sebagu Montefioru liberalioje žydų sinagogoje Londone. Jie gyvena Londone su dviem vaikais – Lily ir Saša. Skaitytojų itin pamėgti S. Montefiore romanai: „Čia ir dabar“, „Paskutinė vasaros šventė“, „Slaptos valandos“.

Išdėstymas:
elakcija

Santa Montefiore

14,73€

Atmintis išnyksta, bet meilė lieka amžinai. Marigoldė ir Denis – laiminga pagyvenusių sutuoktinių pora, įkopusi į septintąją dešimtį ir užauginusi dvi dukteris. Jiedu galėtų maloniai leisti gyvenimo rudenį savo jaukiame Anglijos kaime. Bet staiga abi jų dukterys, Deizė ir Siuzė, nusprendžia grįžti po tėvų stogu, ir tėvui su motina tenka kažkaip tva..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Santa Montefiore

13,13€

Mylima ir ypač populiari autorė Santa Montefiorė pateikia skaitytojams naują, kupiną humoro ir jausmų romaną. Romano „Greisės gundymas“ veikėja Flepė čia tampa pagrindine. Ji dar charizmatiškesnė nei anksčiau. Pietinėje Anglijos pakrantėje įsikūręs Darnlis – ištaigingas dvaras su plačiai nusidriekusiais sodais. Tų namų šeimininkai – puikioji F..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Santa Montefiore

15,47€

Didžiosios Britanijos autorė Santa Montefiore mūsų šalyje itin mėgstama ir mylima. Rašytojos karjerą pradėjusi 2001-aisiais, kasmet ji išleidžia po naują knygą. Jos romanai išversti į 25 pasaulio kalbas ir parduoti daugiau nei 6 mln. egzempliorių tiražu. Lietuviškai išleista keliolika jos romanų: „Sodininkas iš Prancūzijos", „Dvasių medis", „Greisė..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Santa Montefiore

15,26€

Šiltas ir jautrus bestselerių romanų autorės Santa Montefiore kūrinys apie garsios aristokratų šeimos biografę, kuri netikėtai įsipainioja į šeimos narių gyvenimus. Aistringa meilė, neištikimybė, melas ir intrigos, paslaptys, nuopuoliai ir bandymas atleisti – viskas susipina į nuostabią istoriją, kurią meistriškai pasakoja bestselerių autorė. ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Santa Montefiore

„Airijos dukros“ – antroji Deverilų trilogijos dalis, pasakojanti, kaip klostosi trijų moterų – Kitės, Selijos ir Bridės – gyvenimas, kupinas netikėtų posūkių ir įvykių. 1925 metai. Karas tarp Anglijos ir Airijos seniai pasibaigęs, neramumai nutykę. Deverilo pilis, stūksojusi Vakarų Airijoje ir beveik tris šimtu..

Išparduota

Santa Montefiore

..

Išparduota

Santa Montefiore

Pasaulinio pripažinimo sulaukusios knygos, pasiilgusiems išskirtinio skaitymo malonumo. Kadaise patrakusi jaunutė airė Ana įsimylėjo turtingą aristokratą Paką Solanasą ir paliko gimtąją Airiją – išvyko gyventi į Argentiną. Netrukus susilaukė dviejų sūnų ir dukrelės Sofijos. Mergaitė augo nuostabioje rančoje Argentinos pampose, a..

Išparduota

Santa Montefiore

Niekada neišduokite savo svajonių, kad ir kokios senos jos būtų... Žurnale aptikusi kulinarijos kursų Toskanoje reklamą, Greisė Barton neatsispiria pagundai ir išleidžia šiai kelionei visas santaupas. O juk ji tokia drovi ir nedrąsi, jau beveik keturiasdešimt metų nekelia kojos iš namų!  Ši kelionė..

Išparduota

Santa Montefiore

..

Išparduota

Santa Montefiore

Atmintyje iškilo ilgos žalių vynmedžių eilės, kiparisai ir saulės kepinamos smėlio spalvos akmeninės ch?teau, kuri kadaise buvo mano namai, sienos. Melsvos langinės buvo atidarytos, vėjelis atpūtė pušų ir jazminų kvapus, ir kažkur, minčių gilumoje, išgirdau balsą, dainuojantį Laredą.“ Pasakojimas, kuriame telpa meilė, ..

Išparduota

Santa Montefiore

..

Išparduota

Santa Montefiore

Mes galim niekad nė nesužinoti, kaip gebame mylėti. Galim taip ir likti neprasiskleidę it gėlės žiedas. Bet kartais gyvenime kas nors nutinka ir suteikia mums progą bent akies krašteliu patirti, kokie būtume galėję tapti, jei tik būtume leidę tai šviesai pasiekti anuos tamsoje slypinčius nematomus mūsų sielos paviršius. O tada ..

Išparduota

Santa Montefiore

..

Išparduota

Santa Montefiore

Didžiosios Britanijos rašytojos Santos Montefiore knygos išverstos į 25 kalbas ir jų parduota daugiau nei 6 mln. tiražo. Lietuvių skaitytojams jau žinomi šios autorės romanai „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dėžutė su drugeliu“, „Bitininko duktė“, „Dvasių medis“, „Namas ..

Išparduota

Santa Montefiore

..

Išparduota

Santa Montefiore

Miranda su Deividu palieka Londoną ir su vaikais atsikrausto gyventi į kaimą – senovišką dvarą, apsuptą kadaise buvusio puikaus sodo. Nors ir netroškusi kaimo idilės, Miranda tikisi čia įgyvendinti seną svajonę – parašyti romaną, o Deividas – savaitgaliais pailsėti nuo miesto šurmulio. Tačiau viskas klo..

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1970 m. vasario 2 d. Vinčesteryje, Santa Palmer-Tomkinson. Jos tėvai – Čarlzas Palmeris-Tomkinsonas, buvęs Hampšyro vyriausiasis šerifas, ir Patricija Palmer-Tomkinson (gimusi Dawson), kilusi iš Anglijos bei Argentinos. Jos tėvas ir kiti šeimos nariai atstovavo Didžiajai Britanijai slidinėjimo olimpinėse žaidynėse. Palmer-Tomkinsonų šeima yra stambūs žemės savininkai Hampšyre ir Lesteršyre. Jos sesuo Tara Palmer-Tomkinson žinoma kaip visuomenininkė ir labdaros mecenatė.

Santa Montefiore teigė, kad augdama šeimos ūkyje ji išgyveno idilišką vaikystę. Savo auklėjimą apibūdina kaip apsaugotą, slankišką. 

8-12 metų mokėsi Hanfordo mokykloje. 

Vėliau lankė Šerborno mergaičių mokyklą Dorsete.

Ekseterio universitete studijavo ispanų ir italų kalbas.

Prieš išleisdama romanus, ji dirbo Londone. Iš pradžių viešųjų ryšių srityje drabužių parduotuvėje „Swaine Adeney“. Vėliau juvelyrinėje įmonėje „Theo Fennell“. Ji taip pat dirbo pardavėja parfumerijos parduotuvėje „Farmacia Santa Maria Novella“, parfumerijoje ir Ralpho Laureno renginiuose.

Savo pirmąjį rankraštį ji nusiuntė keliems literatūros agentams, pasivadinusi slapyvardžiu, kad atsiribotų nuo sesers. Susidomėjimą išreiškė tik vienas agentas, Džo Frankas iš „A P Watt“. Tačiau dėl to kelios leidyklos pateikė pasiūlymą, o „Hodder & Stoughton“ jai skyrė šešiaženklį avansą. 

Nuo 2001 m. Montefiore kasmet išleisdavo bent po vieną romaną. Keturių jos knygų veiksmas vyksta Argentinoje, kur ji praleido 1989 m., mokydama anglų kalbos. Jos knygų 25 vertimais parduota daugiau nei šeši milijonai egzempliorių.

Montefiore yra ištekėjusi už rašytojo ir istoriko Simono Sebago Montefiore. Juos suvedė istorikas Endrius Robertsas. Prieš santuoką ji atsivertė į judaizmą. Vestuvės vyko liberalioje žydų sinagogoje St John's Wood, Londone, su kuria jos vyro šeima susijusi iš kartos į kartą.

Kartu su vyru ji parašė knygų vaikams seriją „Karališkieji Londono triušiai“. Ją išleido leidykla „Simon & Schuster“. Kompanija „20th Century Fox“ nusipirko teises į filmą.

Montefiorai turi du vaikus: Lily ir Sasha.

Kūrybos bruožai

S. Montefiore geriausiai žinoma kaip romantinių trilerių autorė. Nuo pat vaikystės ji visada troško profesionaliai rašyti. Su amžiumi perėjo nuo vaikiškų apsakymų skaitymo prie naivių meilės istorijų. Savo literatūrine įtaka ji laiko Alexandre Dumas, Edith Wharton, Gabrielį Garcia Márquezą, Mary Wesley, Eckhartą Toll, Daphne du Maurier, Isabel Allende.

Dauguma S. Montefiore romanų yra jaudinantys, stebuklingi ir nepaprasti. Jie yra tikros gyvenimo patirties/istorijų ir kai kurių išgalvotų detalių derinys. Daugumai romanų veikėjų tenka susidurti su daugybe skaudžių išgyvenimų, kurie, autorės teigimu, yra svarbūs kaip nostalgiškas būdas išgyventi praeitį ir įprasminti dabartį. Nepaisant to, knygos parašytos taip, kad paliestų žmones dvasiniu ir emociniu lygmeniu, net jei jos ir linksmina. Nors pats pirmasis autorės romanas buvo parašytas Argentinoje, ankstesnių knygų veiksmas vyko Čilėje, Prancūzijoje ir Italijoje. Vieną iš savo romanų ji taip pat sukūrė laukiniuose Konemaros paplūdimiuose Airijoje dėl melancholijos, gotikos ir įtaigumo, kurių trūko kituose romanuose.