Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Šarūnas Jasiukevičius

„Pažadu – bus įdomu, kartais baisu, kartais linksma. Tačiau abejingų neliks. Bent jau šito tikiuosi.“

Šarūnas Jasiukevičius (g. 1978) – verslininkas, režisierius, publicistas. Išpopuliarėjo su televizijos laida „Praeities žvalgas“. Dabar yra žinomas dėl savo pramuštgalviškų kelionių, kurias rengia po pavojų knibždančius objektus, tokius kaip Černobylį, Arktį, Baikonūro kosmodromą. Š. Jasiukevičius taip pat yra išleidęs knygą „Černobylis“.

Šarūnas Jasiukevičius

10,29€

Turime sandėlyje

1 prekės

Biografija

Gimė 1978 m. rugpjūčio 11 d. Kaune. 

1985-1991 m. mokėsi Kauno „Julijanavos“ vidurinėje mokykloje.

1991-1996 m. mokėsi Kauno „Saulės“ gimnazijoje.

Nuo 1994 m. Lietuvos Šaulių sąjungos narys.

1996-2002 m. studijavo Kauno technologijos universitete, Socialinių mokslų fakultete verslo vadybą ir administravimą. Įgijo bakalauro laipsnį.

2007 m. dalyvavo Kauno miesto specialiojo reklamos plano kūrime ir kovojo del socialinės reklamos nepanaikinimo Kaune.

Nuo 2008 m. publikacijų autorius.

Nuo 2009 m. finansavo krepšinio komandą. 

2016-2018 m. studijavo Vytauto Didžiojo universitete, Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete žurnalistiką ir medijų industrijas. Įgijo magistro laipsnį.

Dirbęs rinkodaros komunikacijos agentūroje „Point media“, vadovu prodiuserių kompanijoje „Media Lab“.

Tokių TV laidų kaip „Sąžinės balsas“, „Praktikantai“, „Makaliaus kelionės“, „Praeities žvalgas“ režisierius ir autorius.

Kūrybos bruožai

„Černobylis“ – tai gyva ir atvira istorija, papildyta 100 nuotraukų. Š. Jasiukevičius pasakoja apie tai, kodėl įvyko didžiausia branduolinė avarija žmonijos istorijoje, kaip buvo suformuota zona ir kaip pasikeitė pasaulis po katastrofos. Tokio išsamaus požiūrio į elektrinės avariją visai šalia mūsų dar nebuvo publikuota.