Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Shane Hegarty

Išdėstymas:
akcija

Shane Hegarty

9,08€

Skirta vaikams nuo 8 metų. Labas! Aš robotas Botukas. Įsijungęs sąvartyne žaislinis robotas Botukas nė nenutuokia, kaip ten pateko ir kodėl atsidūrė taip toli nuo savo šeimininkės Betės. Botukas turi tik du su puse apgadinto prisiminimo, bet jis žino, kad buvo mylimas ir kad žmonėms tai yra svarbu.Kartu su savo naujaisiais draugais Botuka..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Shane Hegarty

9,08€

Skirta vaikams nuo 8 metų. LABAS! AŠ BOTUKAS. (AŠ ROBOTAS) Gergždžiančios bėdos prasidėjo tądien, kai mano draugui Džeriui nukrito nosis. Ieškodami jam naujos nosies, radome seną sulūžusį robotą, kurį būtinai reikėjo išlaisvinti. Aš nemažai žinau apie draugystę (nors žmonės vis dar mane trikdo), todėl nė akimirkos neabejojau, kad nep..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Shane Hegarty

9,08€

Skirta vaikams nuo 8 metų. LABAS, AŠ BOTUKAS (AŠ ROBOTAS) Maniau, kad pradedu suprasti žmones. Bet tada vidury savo dangoraižių miesto radau slaptą parką, kuriame buvo pilna robotų augintinių...Kodėl jie ten atsidūrė? Pamatęs, kad jie visi šiek tiek aplūžę ar girgžda supratau, jog jiems reikia mano pagalbos.Prisidėk prie pašėlus..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)