Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Sigitas Parulskis

Išdėstymas:
elakcija -45%

Sigitas Parulskis

Internetu:
7,26€
Knygyne:
13,20€
Sutaupote:
5,94€

Begalinis žmonių noras sužinoti tiesą. Bet ta tiesa jiems dažniausiai reikalinga tik numalšinti smalsumui. Jie nieko su ta tiesa nenori padaryti: nenori iš jos pasimokyti, nenori ja mėgautis, nenori ja grūdintis. Kai smalsumas patenkintas, jiems niekas daugiau nebeįdomu, tiesa jiems tampa bevertė. Žvalgosi kitos istorijos, kitos pasla..

akcija -30%

Sigitas Parulskis

14,91€ 21,30€

Sutaupote:
6,39€

Savo istorijas šioje knygoje pasakoju dviem būdais, kiekvienas tekstas turi nuotrauką, o nuotrauka – tekstą, jie papildo, pratęsia vienas kitą, ieško bendrumo per asociacijas, užuominas, panašumus ar skirtumus. Tarp vaizdo ir teksto... visada kažkas nutinka tarp vaizdo ir teksto, kažkas nuolat vyksta tarp dabarties ir pr..

Sigitas Parulskis

Internetu:
14,77€
Knygyne:
21,10€

ŠI ISTORIJA MAN BUVO NUOTYKIS, PRASIDĖJĘS PRIEŠ BEVEIK DVIDEŠIMT METŲ.Plaukiodamas baseine akimirką įsivaizdavau save mirusį, plūduriuojantį chloru ir išmirkusiomis nuospaudomis dvokiančiame vandenyje. Manau, tai archetipinis, dar gimdos vandenis menantis vaizdinys. Miręs arba dar negimęs. Beje, popkultūroje šis vaizdinys dažnai pasitelkiamas kaip ..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)