Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Sigutė Ach

„Mane įkvepia istorijos. O pati įdomiausia iš jų – Gyvenimas.”

Sigutė Ach (tikras vardas Sigutė Abramavičienė) – lietuvių rašytoja, dailininkė, knygų iliustratorė. Iliustravo daug vaikų literatūros klasikos kūrinių bei parašė autorinių knygų, kurios yra išverstos į italų, ukrainiečių, rusų kalbas. Sigutė Ach parengė tokias lavinamąsias prekes kaip „Labas, aš abėcėlė“ ir „Kas tai?“.

Išdėstymas:

Sigutė Ach

10,20€

Mažylis nori ištirti pasaulį. Tėveliai dažnai išgirsta jo smalsų klausimą „Kas tai?“.Kieto kartono kortelėse su dailininkės Sigutės Ach piešinėliais mažyliai atras saulę, mėnulį, obuolį, katinėlį, mašinytę... Bet iš pradžių šie piešinėliai bus padalyti į dvi dalis. Ką daryti, jei sujungus pusę saulutės ir pusę mašinytės nesimato aiškaus piešinėlio?..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

elakcija

Sigutė Ach

4,10€

Labas!Mes esame abėcėlės raidės ir labai norime su tavimi draugauti. O kad galėtume draugauti, visų pirma turime susipažinti!Mes, raidės, esame labai skirtingos. Bet ir labai reikalingos – mūsų reikia, kad galėtum užrašyti žodžius ir sakinius, kad galėtum pasisveikinti ar draugui papasakoti savo gražiausias svajones.Ši mielais dailininkės Sigu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sigutė Ach

9,82€

Dailininkė Sigutė Ach surinko visą būrį draugų, kurie kviečia mažuosius susipažinti su abėcėlės raidėmis. Ėriukas su Ė, Obuolys su O, sraigė su S – storo kartono kortelės laukia, kol jas paims ir sujungs maži pirštukai. Kiekviena kortelė turi skirtingą jungimo liniją. Tad mažieji ne tik mokysis raidžių žaisdami, bet ir lavins dėmesį bei smulki..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sigutė Ach

13,69€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Sigutė Ach

..

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1969 m. birželio 7 d., Vilniuje.

Studijavo Vilniaus pedagoginiame universitete. 

Piešė reprodukcijas, atvirukus ir pardavinėdavo juos mugėse. 

2001 m. kartu su Arvydu Vereckiu įkūrė leidyklą „Nieko rimto“. Iš pradžių Sigutė Ach šiai leidyklai kūrė reprodukcijas, atvirukus, o vėliau pradėjo iliustruoti knygas vaikams. 

Iliustravo daug vaikų literatūros klasikos kūrinių: Ramutės Skučaitės, Šarlio Pero, Sergejaus Kozlovo, Eleonoros Fardžen ir kitų autorių knygas. 

Parašė autorinių knygų, kurios yra išverstos į ukrainiečių, rusų, italų kalbas.

Surengtos 5 autorinės kūrybos parodos: „Dideli ir maži, nerimti“, „Sparnuotai ir nerimtai“, „Spalvotos nuotaikos“, „Vaikų kambarys“, „Pilnaties upių keliai“.

Kūrybos bruožai

Sigutės Ach „Šviesiųjų svajonių žydintys sodai“ albumas yra akvarelių ir poezijos dienoraštis. Jame telpa kone visi dailininkės kūrybos metai. Čia Sigutė Ach ne tik pasakoja apie save, bet ir pristato kūrybos paslaptis. Maža to, albumas yra pagardintas autorės pamėgtais pyragų receptais!