Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Sigutė Ach

„Mane įkvepia istorijos. O pati įdomiausia iš jų – Gyvenimas.”

Sigutė Ach (tikras vardas Sigutė Abramavičienė) – lietuvių rašytoja, dailininkė, knygų iliustratorė. Iliustravo daug vaikų literatūros klasikos kūrinių bei parašė autorinių knygų, kurios yra išverstos į italų, ukrainiečių, rusų kalbas. Sigutė Ach parengė tokias lavinamąsias prekes kaip „Labas, aš abėcėlė“ ir „Kas tai?“.

Sigutė Ach

6,89€

Turime sandėlyje

Sigutė Ach

10,20€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sigutė Ach

6,04€

Turime sandėlyje

Sigutė Ach

9,82€

Turime sandėlyje

Sigutė Ach

13,69€

Turime sandėlyje

Išparduota

Sigutė Ach

Išparduota

6 prekės

Biografija

Gimė 1969 m. birželio 7 d., Vilniuje.

Studijavo Vilniaus pedagoginiame universitete. 

Piešė reprodukcijas, atvirukus ir pardavinėdavo juos mugėse. 

2001 m. kartu su Arvydu Vereckiu įkūrė leidyklą „Nieko rimto“. Iš pradžių Sigutė Ach šiai leidyklai kūrė reprodukcijas, atvirukus, o vėliau pradėjo iliustruoti knygas vaikams. 

Iliustravo daug vaikų literatūros klasikos kūrinių: Ramutės Skučaitės, Šarlio Pero, Sergejaus Kozlovo, Eleonoros Fardžen ir kitų autorių knygas. 

Parašė autorinių knygų, kurios yra išverstos į ukrainiečių, rusų, italų kalbas.

Surengtos 5 autorinės kūrybos parodos: „Dideli ir maži, nerimti“, „Sparnuotai ir nerimtai“, „Spalvotos nuotaikos“, „Vaikų kambarys“, „Pilnaties upių keliai“.

Kūrybos bruožai

Sigutės Ach „Šviesiųjų svajonių žydintys sodai“ albumas yra akvarelių ir poezijos dienoraštis. Jame telpa kone visi dailininkės kūrybos metai. Čia Sigutė Ach ne tik pasakoja apie save, bet ir pristato kūrybos paslaptis. Maža to, albumas yra pagardintas autorės pamėgtais pyragų receptais!