Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena akcija -15%
Labas, aš abėcėlė

Labas, aš abėcėlė

Internetu:
4,21€
Knygyne:
4,95€

Apie

Labas!Mes esame abėcėlės raidės ir labai norime su tavimi draugauti. O kad galėtume draugauti, visų pirma turime susipažinti!Mes, raidės, esame labai skirtingos. Bet ir labai reikalingos – mūsų reikia, kad galėtum užr...
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Sigutė Ach

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 120
  • ISBN 9786094417672

Knygos „Labas, aš abėcėlė“ aprašymas

Labas!

Mes esame abėcėlės raidės ir labai norime su tavimi draugauti. 

O kad galėtume draugauti, visų pirma turime susipažinti!

Mes, raidės, esame labai skirtingos. Bet ir labai reikalingos – mūsų reikia, kad galėtum užrašyti žodžius ir sakinius, kad galėtum pasisveikinti ar draugui papasakoti savo gražiausias svajones.

Ši mielais dailininkės Sigutės Ach piešiniais iliustruota knyga tau padės geriau pažinti mus, raides. Čia galėsi spalvinti piešinius, apvedžioti raidžių kontūrus, mokytis užrašyti didžiąsias ir mažąsias, rašytines ir SPAUSDINTINES raides, išsikirpti raidžių korteles ir iš jų dėlioti visokius gražius žodžius.

Šios užduotys tau padės lavinti rankas ir pirštus. Jie taps miklūs, vikrūs ir stiprūs, todėl tau daug lengviau seksis piešti, spalvinti, rašyti ir užsiimti rankdarbiais!

Mes labai norime, kad tau viskas puikiai sektųsi, todėl ir siūlome susidraugauti.

O kai tapsime draugais, pamatysi, kaip lengva bus išmokti skaityti ir rašyti!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai