Kakė Makė. Elementorius

5,84€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
8,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786090146316

Knygos „Kakė Makė. Elementorius“ aprašymas

Skirta 5–7 metų vaikams .

„Kakės Makės elementorius“ – tai raktas į raidžių ir žodžių karalystę, kurioje pristatomos visos 32 lietuviškos abėcėlės raidės. Leidinyje vaikai ras 330 lipdukų ir aibę įdomios veiklos: pratimų, kaip taisyklingai ir dailiai rašyti raides, taip pat žodžių bei trumpų sakinių darybos.

Skaitymo ir rašymo pradžiamokslis padės:

ü  išmokti visą abėcėlę,

ü  susipažinti su dvibalsiais, dvigarsiais ir minkštumo ženklais,

ü  atpažinti, iš kokių raidžių susideda nupieštų daiktų ir gyvūnų pavadinimai,

ü  susidraugauti su nosinėmis raidėmis,

ü  atpažinti garsus skirtinguose žodžiuose,

ü  perskaityti paprastos darybos žodžius ir sakinius. 

 „Nuoširdžiai sakau, kad tik šios knygelės sužavėtos Ūla su Mėta susidomėjo raidelėmis. Mano merginoms labai patiko, kad šioje knygelėje gausu raidelių – lipdukų. Jos galėjo rinkti po vieną raidelę, klijuoti ir taip sudėlioti norimus žodžius. Mergaitės ne tik mokėsi raidžių, tačiau lavino smulkiąją motoriką, bendravo ir  mėgavosi mokymosi procesu“,  – patirtimi dalijasi keturių vaikų mama, tinklaraščio „Two Makes Six“ autorė Ieva Arnauskienė.

„Sakoma, kad raides ar skaičius geriausia mokytis tada, kai vaikas pats parodo susidomėjimą, nes tik tuomet mokymasis bus lengvas ir malonus. Mūsų vidurinėlė, matydama jau skaitantį brolį, paprašė raidžių išmokyti ir ją. Pasiėmėme turėtas knygas ir pradėjome mokytis. Pastebėjau, kad vadovėliai jai nebuvo itin įdomūs, bet labiausiai sudomino Kakės Makės elementorius, kuriame ji rado jau pažįstamus personažus, matytą piešimo stilių, tad rodos, jog mokslai prasideda drauge su pačia Kake Make. Tiesa, šalia elementoriaus visuomet turime ir linksmai įgarsintą Kakės Makės abėcėlę, kad mokymasis būtų vaizdesnis ir įdomesnis. Ir, žinote, sekasi puikiai, nes jau ir pirmi žodžiai perskaityti! O ir vyresnėlis rado sau veiklos – pamažu stengiasi suraityti gražias rašytines raides!“ – trijų vaikų mama Skaistė Dirgėlienė.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti