Tomas Kriščiūnas

„Aš pats perėjau per tokius dalykus kaip bankrotas, skyrybos, netgi namus praradau. Teko pabūti benamiu.“


Tomas Kriščiūnas – verslininkas, pardavimų strategas ir mentorius, knygų „5oo dienų su Saudo Arabijos princu“ ir „Duok mums aiškumo“ autorius.

Tomas Kriščiūnas

15,35€

Turime sandėlyje

Išparduota

Tomas Kriščiūnas

Išparduota

Išparduota

Tomas Kriščiūnas

Išparduota

3 prekės

Biografija


  • Verslininko ir pardavimų vadovo karjerą pradėjo kaip paprastas gatvės pardavėjas Londone.

  • Buvo sukūręs kavinių tinklą, kuris bankrutavo per 2009 m. krizę, vėliau įklimpo į 1,5 milijono siekiančias skolas.

  • Išgyvenęs juodžiausią gyvenimo laikotarpį vyras pasuko į nekilnojamo turto sritį, o gražinęs skolas įkūrė kitą verslą.

  • Papildomai T. Kriščiūnas konsultuoja verslininkus padėdamas jiems tapti savo rinkos lyderiais.

  • 2019 m. išleido knygą „5oo dienų su Saudo Arabijos princu“, kuri, anot autoriaus, atspindi gyvenimo trapumą ir pabrėžia paties rašytojo verslo pasaulyje išmoktas pamokas.

Kūrybos bruožai

Knygoje „5oo dienų su Saudo Arabijos princu“ autorius aprašo savo asmeninę patirtį nuo tamsių krizės išgyvenimų iki gyvenimo kelionės į Saudo Arabiją ir Bahreiną. Nors čia T. Kriščiūnas su princu aptaria verslo plėtros klausimus, knygoje netrūksta ir kelionių istorijų.

Naujausioje rašytojo knygoje „Duok mums aiškumo“ autorius aprašo savęs ieškojimo po pasaulį patirtį – verslininkas svečiavosi Prancūzijos kalnuose esančiame vienuolyne, kur ieškojo vidinės ramybės ir aiškumo. Knygoje skaitytojai gali rasti įkvepiančių autoriaus minčių ir gyvenimo pamokų – ne veltui pagrindiniai ir labiausiai vertinami rašytojo kūrybos bruožai yra atvirumas, išmintis ir motyvacija.