Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Tomas Venclova

Tomas Venclova — garsus lietuvių poetas, vertėjas, publicistas, literatūrologas, profesorius, dėstytojas, rašytojo, trečiafrontininko A. Venclovos sūnus. Nors jaunystėje buvo įtikėjęs komunizmu, po Vengrijos sukilimo pakeitė savo pažiūras į antitarybines ir netgi dalyvavo disidentinėje veikloje, buvo Lietuvos Helsinkio grupės narys. dėl šių priežasčių nukentėjo jo rašytojo karjera ir T. Venclova sovietmečiu nebuvo priimtas į Lietuvos rašytojų sąjungą. Glaudžiai bendravo su Nobelio premijos laureatu Č. Milošu, kurio kvietimu emigravo į JAV. T. Venclovos kūrybos sąraše yra gausu poezijos, publicistikos, esė, vertimų. Poezijai būdingas klasikinis ritmas bei rimas. Darbai išversti į daugelį užsienio kalbų. 

Išdėstymas:

Tomas Venclova

Vienas aktyviausių Lietuvos intelektualų Tomas Venclova, svarbiausiu savo pašaukimu laikantis poeziją, ištikimai vykdo ir švietėjo misiją. Per keliolika bendradarbiavimo su R. Paknio leidykla metų buvo išleista jo Vilnius: vadovas po miestą, Vilnius: asmeninė istorija  bei du iš esmės skirtingi Vilniaus vardų..

Tomas Venclova

Dviejų tomų "Lietuvos istoriją visiems" rinkinys.  "Lietuvos istoriją visiems" parašė ­poetas, ­eseistas, Jeilio universiteto profesorius, vienas aktyviausių Lietuvos inte­lektualų ­Tomas Venclova. Pirmojo tomo pasakojimas prasideda nuo nean­der­taliečių ir ­kromanjonieči..

Tomas Venclova

Lietuvos istoriją visiems parašė ­poetas, ­eseistas, Jeilio universiteto profesorius, vienas aktyviausių Lietuvos inte­lektualų ­Tomas Venclova. Pirmojo tomo pasakojimas prasideda nuo nean­der­taliečių ir ­kromanjoniečių laikų, o baigiasi Lietuvos Didžiosios ­Kunigaikštystės ­padalijimais;..

Tomas Venclova

Vilniaus vardai— tai autorinė poeto, intelektualo, Jeilio universiteto literatūros profesoriaus, aktyvus Lietuvos viešojo gyvenimo dalyvio Tomo Venclovos enciklopedija. Joje pasakojama apie Vilniuje — nuo pat jo įkūrimo iki mūsų dienų — gyvenusius, dirbusius, apsilankiusius ir miesto istorijoje pėdsaką palikusius žmones. &b..

Tomas Venclova

Several years ago, Tomas Venclova wrote Vilnius. City Guide – a highly popular book, published in five languages. Vilnius: A Guide to Its Names and People, according to the author, is an extension, a second volume of this guide. A book about famous people who left their mark on the history of the city. The author has discovered little known informa..

Tomas Venclova

..

Tomas Venclova

..

Tomas Venclova

Ar išloši mane, ar praloši - kol kas nežinia. Šitos dirvos nusekę, žvaigždynų tankmė išgenėta, Aš pritraukiu nelaimę, nelyginant šiaurė magnetą, Lyg magnetas magnetą, nelaimė pritraukia mane. Šio Tomo Venclovos 1975 m. eilėraščio posmo frazė pasirinkta knygos pavadinimui. Kaip tik tais ..

Tomas Venclova

..

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)