Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Umberto Eco knygos

Umberto Eco – tai vienas garsiausių italų autorių, kurio išskirtinumas – gilų religijos, literatūros, istorijos, politikos, filosofijos išmanymą perteikti savo kūriniuose. Didelę dalį savo gyvenimo jis skyrė semiotikos tyrinėjimams, būtent to pagrindu gimė ir pats žymiausias Umberto Eco romanas „Rožės vardas“, kuriame giliai paliečiamos įvairios literatūros teorijos, Biblijos motyvai, viduramžių istorija. 

Išdėstymas:

Umberto Eco

7,71€

Umberto Eco (Umbertas Ekas; g. 1932 m. Italijoje) – viena ryškiausių kultūros pasaulio asmenybių, rašytojas, semiotikas, medievistas, literatūros kritikas. „Nr. 0“ – naujausias autoriaus romanas. Romanas apie neegzistuojantį laikraštį ir žurnalistus, drauge tai – sąmokslo, dezinformacijos ir nusika..

Turime sandėlyje

Umberto Eco

11,32€

„Istorija yra purvina ir klampi. Negalima to užmiršti, nes rytojaus katastrofos bręsta jau šiandien, apsimestinai taikiai.“ Umberto Eco (Umbertas Ekas; 1932–2016) – viena ryškiausių kultūros pasaulio asmenybių, rašytojas, semiotikas, medievistas, literatūros kritikas. Garsiausi jo kūriniai –..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Umberto Eco

13,77€

Prieš beveik keturis dešimtmečius išleistas kūrinys „Rožės vardas“ – tai  pirmasis rašytojo, semiotiko, viduramžių istorijos žinovo ir literatūros kritiko Umberto Eco romanas, kuris yra tapęs kultiniu bestseleriu visame pasaulyje. Romano veiksmas vyksta 1327-ų metų lapkritį Šiaurės Italijoje. Siužetas toks, jog viename vienuolyne, esančia..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

Šis autorius buvo itin veiklus tiek profesiniame, tiek visuomeniniame gyvenime. Didelę dalį laiko jis dėstė Florencijos, Milano, Turino universitetuose, dirbo žiniasklaidoje, įkūrė semiotikos institutą. Tad nenuostabu, jog Umberto Eco knygos yra kupinos įdomių faktų bei gyvenimiškos patirties, kuri be galo įtraukia viso pasaulio skaitytojus.