Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Violeta Palčinskaitė

Išdėstymas:

Violeta Palčinskaitė

Internetu:
10,07€
Knygyne:
11,85€

Naujoje eilėraščių knygoje „Bala nematė“ viena žinomiausių ir populiariausių lietuvių poečių Violeta Palčinskaitė gana netikėtai pasirenka žaismingai interpretuoti lietuvių liaudies patarles. Į visiems nuo vaikystės puikiai žinomas lietuvių patarles ir posakius, tokius kaip „bala nematė“, „Verkia duonelė, tinginio valgoma“ ir kt., knygoje pasižiūri..

Violeta Palčinskaitė

Internetu:
10,88€
Knygyne:
12,80€

Naujausia mylimos poetės Violetos Palčinskaitės eilėraščių knyga vaikams.Šoko poros ir ne poros:Du ožiukai, strutis, voras...Nenutiko nieko blogo,Nes dabar visi jau šoko!Linki jums puikios dienelėsAutorė –Iš šokių salės...

elakcija -50%

Violeta Palčinskaitė

Internetu:
5,12€
Knygyne:
10,25€
Sutaupote:
5,13€

Mieli skaitytojai, atsitiko keistas dalykas – karalius pamiršo raidyną. Jis man paskambino naktį mobiliuoju telefonu ir paklausė, ką jam daryti. Juk karalius be raidyno – tai tarsi karalius be karalystės. Gal dar blogiau. Nemokantis nei skaityti, nei rašyti, nė vienas karalius nesugebėtų sėkmingai tvarkyti savo valdų. Va, tada ir nutariau parašyti..

akcija -68%

Violeta Palčinskaitė

4,03€ 12,65€

Sutaupote:
8,62€

Antrąją „Babilonų“ knygą pavadinau „Paslapties babilonai“. Nes visas mūsų gyvenimas yra paslaptis: gimimas, mirtis ir kiekviena diena. Juk atsibudę rytą dar nežinome, kuo ta diena baigsis. Violeta Palčinskaitė Garsi poetė, dramaturgė, trisdešimties knygų autorė Violeta Palčinskaitė prieš ketvertą metų i&scar..

akcija -42%

Violeta Palčinskaitė

6,06€ 10,45€

Sutaupote:
4,40€

Taminas ir vėl užgrojo stebuklingąja fleita. Krioklio vanduo, kuris iš pradžių putodamas vertėsi jiems per galvas, pasidarė tik mažas ramus ežerėlis, maloniai ir vėsiai gaivinantis pavargusias jų kojas. Princas Taminas supranta, kad myli princesę Paminą vos pažvelgęs į jos portretą. Kad įrodytų savo meilę, herojams teks atsilaikyti pri..

Violeta Palčinskaitė

Internetu:
12,96€
Knygyne:
15,25€

..

Violeta Palčinskaitė

Internetu:
5,48€
Knygyne:
6,45€

Mielas drauge, būk laimingas ir ramus, nes ir tu turi namus. Vaikams nuo vienų metų...

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)