Aš vejuos vasarą. Pasaka nepasaka

6,21€
7,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9786094666919

Knygos „Aš vejuos vasarą. Pasaka nepasaka“ aprašymas

Vienos žinomiausių ir populiariausių Lietuvos poečių Violetos Palčinskaitės pjesė „Aš vejuos vasarą“ sugrįžta! 

Pienės Pūko mieste gyvena daugybė nepaprastų herojų: mama Pie¬nė, verdanti visiems vakarienę, miesto galva Nasturtas,  jo žmona Konvalija, Braškė, kurią nelaiku nuraškė... Ir, deja, Kmynai – pikti Pienių miesto kaimynai. Šiame vasaros mieste susitinka pačios svarbiausios žmogiškosios vertybės: draugystė, grožis ir tiesa.  

Suvaidinta šimtuose teatrų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, pamėgta vaikų ir suaugusiųjų „Aš vejuos vasarą“ – stebuklinga istorija apie laimę ir apie tai, kaip nelengva ją išsaugoti.

Aš esu tai, ką turėdamas tu gali prarasti, o praradęs vėl su¬sigrąžinti. Mane turėdamas, gali galvoti, kad neturi; neturėda¬mas – manyti, jog įsigijai. Esu nenuperkamas, neparduodamas ir neskolinamas. Galiu būti didelis ir mažas. Galiu būti tikras ir netikras. Tačiau – kas atkakliai ieško, tas visada mane suranda.

Violeta Palčinskaitė – poetė, prozininkė, dramaturgė, scenaristė, vertėja, didžiausią savo kūrybos dalį skirianti mažiesiems skaitytojams. Su rašytojos eilėraščiais ir pjesėmis užaugo ne viena skaitytojų karta. V. Palčinskaitė yra pelniusi daugybę apdovanojimų už nuopelnus literatūrai ir kūrinius vaikams. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti