Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Nenoriu eiti į darželį

Nenoriu eiti į darželį

Internetu:
2,80€
Knygyne:
2,95€

Apie

Knygelė NENORIU EITI Į DARŽELĮ – puiki galimybė tėvams ir vaikams pasikalbėti apie tai, kas rūpi vaikui, ir žaismingai susipažinti su paslaptinga vieta – vaikų darželiu. Kas tas vaikų darželis? Nenoriu darželyje likti vienas....
Leidykla: Šviesa

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 16
  • Leidykla Šviesa
  • ISBN 9785430064228

Knygos „Nenoriu eiti į darželį“ aprašymas

Knygelė NENORIU EITI Į DARŽELĮ – puiki galimybė tėvams ir vaikams pasikalbėti apie tai, kas rūpi vaikui, ir žaismingai susipažinti su paslaptinga vieta – vaikų darželiu.

Kas tas vaikų darželis? Nenoriu darželyje likti vienas. Liūdna, kad negalėsiu atsivesti savo gyvūnėlio. Man nepatinka, kad į darželį negalima neštis žaislų. Ką daryti, kai man bus liūdna? Kodėl darželyje vaikams reikia tvarkyti žaislus? Tėveliai nerimauja, kad galiu susirgti. Ką daryti, jei duos valgyti tai, ko nemėgstu? Nenoriu miegoti pietų miego. Man sunku pačiam apsirengti. Kiti vaikai su manimi nežaidžia. Kiti vaikai atima iš manęs žaislus. Ką daryti, jei mane nuskriaustų? Bijau, kad iš manęs juoksis. Patrauklus knygelės veikėjas – išmintingasis drakono katinas Drakatas. Kalbėdamasis su vaiku jis sumaniai sprendžia įvairias vaikui rūpimas problemas. Drakatas padeda mažajam surasti atsakymus į jo klausimus, siūlo atlikti užduotis ir nusiraminti.

ŠI KNYGELĖ PARENGTA ATSIŽVELGIANT Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ MINTIS IR PSICHOLOGŲ REKOMENDACIJAS.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai