Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
LITERATŪRA. Integruoti tarpdalykiniai projektai 11-12 klasei

LITERATŪRA. Integruoti tarpdalykiniai projektai 11-12 klasei

Internetu:
7,98€
Knygyne:
8,40€
Apie
Šie tarpdalykiniai literatūros projektai siūlo vyresniųjų gimnazijos klasių mokiniams įžvelgti ir atskleisti kūrinių temas ar problemas platesniame kontekste, derinant skirtingus požiūrius į literatūrą, tyrimo pjūvius, pritraukiant skirtingus š...
Leidykla: Šviesa
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 96
  • ISBN 9785430069971

„LITERATŪRA. Integruoti tarpdalykiniai projektai 11-12 klasei“ aprašymas

Šie tarpdalykiniai literatūros projektai siūlo vyresniųjų gimnazijos klasių mokiniams įžvelgti ir atskleisti kūrinių temas ar problemas platesniame kontekste, derinant skirtingus požiūrius į literatūrą, tyrimo pjūvius, pritraukiant skirtingus šaltinių analizės būdus, remiantis daile, kinu, gamtos mokslais, psichologija, sociologija ir kt. Leidinyje pateiktuose projektuose atskleidžiami literatūros ir kitų mokslo sričių –  geografijos, istorijos, dailės, biologijos, socialinių mokslų – tarpdalykiniai ryšiai ir struktūruojamos analizės galimybės. 

Suformuoti projektai (jų tikslai, uždaviniai, žingsniai, užduotys) leis mokiniams lengviau pasirengti viešajai kalbai, argumentavimui remiantis literatūra, brandos darbui, patobulinti samprotavimo ir literatūrinių rašinių argumentavimo techniką, diskutuoti ir kurti originalius pristatymus, lyginti literatūros kūrinius įvairiais aspektais, apibendrinti, rasti originalių aspektų gilesnei literatūros kūrinių analizei.


Leidinys tinka 11-12 klasių mokinių savarankiškam darbui tobulinant literatūros analizės įgūdžius,  mokytojui, pasirinkus šią medžiagą klasės projektinei veiklai, formuoti ilgalaikes užduotis mokinių grupei ar grupėms.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai