Popieriniai lėktuvėliai.  19 nurodymų ir patarimų, kaip lankstyti, ir 20 spalvotų lapų lankstymui

Popieriniai lėktuvėliai. 19 nurodymų ir patarimų, kaip lankstyti, ir 20 spalvotų lapų lankstymui

Internetu:
4,70€
Knygyne:
4,95€

Apie

Šioje knygoje pateikiamos gražiausios or populiariausios pasakėčios apie žvėrelius, patraukliai, išraiškingai ir su meile iliustruotos žinomos vaikų knygų iliustratorės Anne Suess. Daugiau nei 2000 metų pasakėčios tarsi veidrodis leidžia žmogui pažve...
Leidykla: Vaiga

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 48
  • Leidykla Vaiga
  • ISBN 978609440095

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Popieriniai lėktuvėliai. 19 nurodymų ir patarimų, kaip lankstyti, ir 20 spalvotų lapų lankstymui

Šioje knygoje pateikiamos gražiausios or populiariausios pasakėčios apie žvėrelius, patraukliai, išraiškingai ir su meile iliustruotos žinomos vaikų knygų iliustratorės Anne Suess. Daugiau nei 2000 metų pasakėčios tarsi veidrodis leidžia žmogui pažvelgti į save ir pamatyti slapčiausias savo karteles. Pasakodamas apie žvėrelius, jos linksmai ir taikliai atskleidžia paprastus ir išmintingus dalykus bei moko teisingai elgtis tiek mažą, tiek didelį. Ne viena pasakėčių frazė yra tapusi patarle ar sparnuotu posakiu, plačiai paplitusiu ir vartojamu iki mūsų dienų. Nuostabi pasakėčių lobių skrynelė, skirta vaikučiams ir suaugusiems, kurią paėmęs į rankas kiekvienas patirs didžiausią malonumą!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai