Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 7 kl.

Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 7 kl.

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius R.Melnikova
Informacija
  • Metai 2013
  • Puslapiai 128
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9789986169628

„Mokomės etikos. Pratybų sąsiuvinis 7 kl. “ aprašymas

Šio pratybų sąsiuvinio sandara tokia pat kaip ir septintokų vadovėlio „Mokomės etikos". Jis susideda iš keturių skyrių („Saviugda ir savisauga: Aš–Asmuo", „Dialoginis bendravimas: Aš–Tu", „Socialiniai santykiai: Aš–Mes", „Santykis su pasauliu: Aš–Tai"). Pratybų sąsiuvinyje teikiamos užduotys padės mokiniams įtvirtinti per pamokas nagrinėtus klausimus, geriau suprasti pamokos medžiagą, ją analizuoti ir kūrybiškai taikyti. Taip pat skatins mąstyti, geriau suprasti save. Pratybų sąsiuvinyje mokiniai ras bendraamžių minčių, piešinių, atspindinčių nagrinėjamą temą, jame rašys savo mintis, idėjas, nuomonę, kurs plakatus ir kt. Tobulins ne tik gebėjimą mokytis savarankiškai, bet ir dirbti kartu su suolo draugu, grupėje. Jie bus skatinami svarstyti saviugdos ir savisaugos, tapatumo, pamatinių asmens poreikių problemas, apmąstyti savęs įprasminimo ir atsakomybės klausimus, aptarti demokratinės visuomenės principus, apžvelgti santykio su pasauliu aspektus. Pratybų sąsiuvinio klausimai ir užduotys padės išsiaiškinti mokymosi motyvus, įvertinti tai, ko buvo pasiekta ir kaip sekasi tobulėti.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti