Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
naujiena
Augink smegenis su matematikos tekstiniais uždaviniais 5-8 klasei, 1 dalis

Augink smegenis su matematikos tekstiniais uždaviniais 5-8 klasei, 1 dalis

Internetu:
5,65€
Knygyne:
5,95€
Apie
5 tekstinių uždavinių temosSvarbiausia teorija ir uždavinių sprendimo pavyzdžiai240 savarankiško darbo uždaviniųUždavinių atsakymaiŠio leidinio tikslas – padėti 5–8 klasių mokiniams savarankiškai išmokti spręsti matemat...
Leidykla: Šviesa
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 80
  • ISBN 9785430070830

„Augink smegenis su matematikos tekstiniais uždaviniais 5-8 klasei, 1 dalis“ aprašymas

5 tekstinių uždavinių temos

Svarbiausia teorija ir uždavinių sprendimo pavyzdžiai

240 savarankiško darbo uždavinių

Uždavinių atsakymai

Šio leidinio tikslas – padėti 5–8 klasių mokiniams savarankiškai išmokti spręsti matematikos tekstinius uždavinius. Tokio tipo uždaviniai ugdo aukštesniuosius gebėjimus ir stiprina matematinį raštingumą. Leidinyje uždaviniai sugrupuoti į penkias temas. Kiekvienos temos pradžioje nagrinėjami įvairaus sudėtingumo uždavinių sprendimo pavyzdžiai – juos aiškinant atsižvelgiama į sunkumus, su kuriais susiduria mokiniai, primenami teoriniai pagrindai. Tikimės, kad šis leidinys padės mokiniams be didesnės mokytojo pagalbos susisteminti turimas žinias, išmokti analizuoti tekstinių uždavinių sąlygas ir sėkmingai taikyti skirtingus sprendimo būdus. Atsakymai išspręstiems uždaviniams pasitikrinti pateikti leidinio pabaigoje.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai