Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Žaidimas. Metų laikai

Žaidimas. Metų laikai

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2018
  • Leidykla UAB Nieko Rimto
  • ISBN 4779019431711

„Žaidimas. Metų laikai “ aprašymas

Išbandykite 4 skirtingus žaidimus su kortomis „Metų laikai“ ir atraskite savo mėgstamiausią. Linkime daug smagių akimirkų tyrinėjant ir grožintis visais „Metų laikais“! Loginis žaidimas „Metų ratas“, 7+ Pasirinkite geriausią strategiją, kad iš turimų kortelių greičiausiai sukurtumėte metų laikų ratą! Komandinis žaidimas „Žiema–vasara“, 6+ Dviese komandoje, naudodamiesi ženklais ir pastabumu, pergudraukite kitą komandą! Atminties žaidimas „Neužmirštuolės“, 5+ Prisimindami tų pačių veikėjų kortelių vietas ant stalo, padėkite jiems atrasti vienas kitą! Pasakojimo žaidimas „Metų pasaka“, 4+ Kartu sukurkite nuostabią pasaką apie visus keturis metų laikus! Žaidimą kūrė Urtis Šulinskas, iliustravo Vilija Kvieskaitė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti