Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Žaidimas. Metų laikai

Žaidimas. Metų laikai

Internetu:
6,38€
Knygyne:
7,50€
Informacija
  • Metai 2018
  • Leidykla UAB Nieko Rimto
  • ISBN 4779019431711

„Žaidimas. Metų laikai “ aprašymas

Išbandykite 4 skirtingus žaidimus su kortomis „Metų laikai“ ir atraskite savo mėgstamiausią. Linkime daug smagių akimirkų tyrinėjant ir grožintis visais „Metų laikais“! Loginis žaidimas „Metų ratas“, 7+ Pasirinkite geriausią strategiją, kad iš turimų kortelių greičiausiai sukurtumėte metų laikų ratą! Komandinis žaidimas „Žiema–vasara“, 6+ Dviese komandoje, naudodamiesi ženklais ir pastabumu, pergudraukite kitą komandą! Atminties žaidimas „Neužmirštuolės“, 5+ Prisimindami tų pačių veikėjų kortelių vietas ant stalo, padėkite jiems atrasti vienas kitą! Pasakojimo žaidimas „Metų pasaka“, 4+ Kartu sukurkite nuostabią pasaką apie visus keturis metų laikus! Žaidimą kūrė Urtis Šulinskas, iliustravo Vilija Kvieskaitė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai