Estelle Maskame

„Kai kalbama apie tave, viskas paprasta: kol tu nepasiduodi, nepasiduosiu ir aš.“

Estelle Maskame (g. 1997) – Škotijos rašytoja, kurianti grožinę literatūrą jaunimui. Ji pradėjo rašyti būdama 13 metų, o trilogiją „Ar sakiau, kad...?“ baigė būdama 16. Nuo to laiko serijos knygų visame pasaulyje parduota daugiau nei milijonas egzempliorių devyniolikoje skirtingų šalių. Dalydamasi savo kūryba skaitmeninėje platformoje „Wattpad“ E. Maskame subūrė gausų ir ištikimą gerbėjų ratą visame pasaulyje. Susipažinkite su talentingos rašytojos kūryba: „Negaliu tavęs pamiršti“, „Ar sakiau, kad tu man reikalinga?“, „Ar sakiau, kad ilgiuosi tavęs?“.

Išparduota

Estelle Maskame

Išparduota

Išparduota

Estelle Maskame

Išparduota

Išparduota

Estelle Maskame

Išparduota

3 prekės

Biografija

Gimė 1997 m. birželio 18 d. Škotijoje.

Būdama vienuolikos mergina pradėjo kurti pilnos apimties romanus, kurių ilgai niekam nerodė. Vis dėlto ji pasigedo grįžtamojo ryšio, kurį gali suteikti tik skaitytojai. Ji drovėjosi dalintis romanais su mokytojais ir tėvais, todėl ieškojo kitų būdų paskelbti darbus – taip E. Maskame ėmė reikštis socialiniame tinkle „Wattpad“. Jos sekėjų skaičius sparčiai augo, o skaitytojų pastabos padėjo gludinti kūrinius. Rašytoja taip pat aktyviai naudojosi „Twitter“, kur paskelbė romanų seriją „Ar sakiau, kad myliu tave?“, tapusią sensacija.

Kai jai buvo septyniolika, pasirašė sutartį su leidykla „Black & White Publishing“ dėl pirmosios knygos. Tuomet ji metė mokyklą ir nuo tada visą laiką skiria kūrybai. E. Maskame atvirauja, kad paprastai dirba patogiai gulėdama lovoje. 

2018 m. įvertinta „Jaunojo škoto“ premija.

Gyvena Peterhedo žvejų miestelyje šiaurės rytų Škotijoje, apsupta mylimos šeimos ir čihuahua veislės šuniuko Bearo. Lankosi mokyklose, bibliotekose ir bendruomenės centruose, kur pasakoja apie savo patirtį. 

Kūrybos bruožai

E. Maskame daug dėmesio skiria personažų vystymuisi ir santykiams. Ji dažnai rašo pirmuoju asmeniu, todėl skaitytojai gali užmegzti gilesnį ryšį su pagrindiniu veikėju. Jos proza paprastai yra aprašomoji, ji naudoja vaizdingą kalbą, kad sukurtų turtingą ir įtraukiančią aplinką. E. Maskame romanuose gvildenamos meilės, praradimo ir brendimo temos, o jos istorijose neretai pasitaiko dramos bei romantikos elementų.